Subdag 9 juni Almelo.

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • MusicXtra
    • Feb 2006
    • 9316

    #166
    Originally posted by Ericsamandj
    Hoe doe je het dan met in en uitschakelen? speakons eerst uitpluggen of?
    Ik laat ze dicht zolang de amps uitstaan, vanwege de inschakelplop. of is dat bij de duurdere eindbakken niet aan de orde?
    Volgens mij hebben alle moderne amps een inschakelvertraging, ook de goedkope, en als die er al niet in zou zitten zou het dichtdraaien van de potmeter je niet helpen.
    Inschakelverschijnselen zijn een gevolg van een symmetrische voeding die niet 100% symmetrisch is tijdens het in/uitschakelen waardoor er dus even heel kort een piek aan de uitgang komt, ook als er geen signaal op de ingang staat.
    Als ik een set opbouw zet ik de amps als laatste aan, bij het afbouwen gaan ze als eerste uit, enige knop die ik dus op een amp bedien is de power knop.
    De nieuwe Brooklyn-Audio Impact Top doet het geweldig!

    Comment

    • 2mancrew
      • Feb 2010
      • 96

      #167
      Originally posted by djspeakertje
      Welke drivers zitten er in je BR115's? Tis maar net de vraag of die geschikt zijn voor de DHZ subjes... Moet je dr geen roostertje in bouwen trouwens :P


      Daan
      Daan in de dhz sub zitten de originele selenium speakers .(Voor type nummer verwijs ik naar DHZ forum). In de br115 zit kilomax in de 15 inch variant (google even op de kilomax dan snap je waarom die tegen rooster aan kwam) zo en nu eerst een zero cola. oh ja ik kreeg vanmiddag de briljante ingeving waarom bouw ik er geen 4 dhz subjes bij. greetz Ed
      ff knutselen met hout en speakers : resultaat 4 subwoofers

      Comment

      • vdbeke
        • Aug 2011
        • 74

        #168
        Waarom niet de voorgeschreven 18sound speakers in de BR115?

        Comment

        • Outline
          • Feb 2006
          • 1434

          #169
          Originally posted by MacGyverSounds
          de oude of de nieuwe aanpak? Hoelstern of powersoft ?
          De nieuwe-nieuwe aanpak: Powersoft of LABs waarbij de processing zo goed is dat je niet kan horen wat er achter hangt. Heb er een post aan besteedt in het D&B vs. KMT-topic.

          Maar doelde in dit geval nog meer op het feit dat TW geen eigen versterker ontwikkeld maar gewoon de beste (naar hun mening) op de markt en daar een systeem omheen bouwen qua processing, racken enz.

          Comment

          • PvG
            • Sep 2012
            • 979

            #170
            Kijk, in ieder geval geen last gehad van reflecties (hooguit van de stoepranden )...
            Jammer genoeg geen cubo. Ik had deze graag in de herkansing gezien.
            Hoe moet ik de grafiekjes lezen? Zijn dit overdrachten (= relatief) of 1 kanaalsmetingen (= absoluut)? Waren de metingen telkens met 1 sub van een type of met meerdere subs tegelijk van een type?
            As ut nie ken zo as ut mot, mot ut mar zo as ut ken.

            Comment

            • MusicXtra
              • Feb 2006
              • 9316

              #171
              Metingen zijn helaas wederom niet erg bruikbaar om verschillende redenen, belangrijkste daarvan waren dat er nogal wat wind stond, dat de sterke arm der wet ons op de hielen zat en er dus geen tijd meer was om de subs op exact dezelfde plek voor de meetmicrofoon op te stellen.
              Hierdoor moest ik de gain van de meetmicrofoon bij elke meting aanpassen waardoor je dus geen idee krijgt van de verschillende rendementen.
              Waarschijnlijk zijn door de felle zon op mijn Macbook de meting van de X218 en USW met elkaar verwisseld, grafiek laat zien dat de X218 bij lange na niet zo laag komt als de gemeten 15" subs wat niet strookt met eerdere metingen van mij en wat er gehoormatig uit kwam.
              De 18" subs zijn allen metingen van 2 drivers, dus een enkele SB28 en X218 tegen twee Prospect subs.
              De 15" metingen zijn allen met 1 kast gedaan, dus de USW had hier een voorsprong omdat dit een dubbel 15" is.
              Affijn, niet echt wetenschappelijk verantwoorde meetresultaten dus.
              De nieuwe Brooklyn-Audio Impact Top doet het geweldig!

              Comment

              • jack
                • Apr 2002
                • 1090

                #172
                ik was op vakantie.
                had er graag een paar nexo rs18 naast gehoord...
                JVM sound de NEXO specialist

                Comment

                • 2mancrew
                  • Feb 2010
                  • 96

                  #173
                  @Sander als je je creatie(dhz sub) nog keer wil meten sjouw ik m wel keer mee naar breukelen als je wilt.
                  ff knutselen met hout en speakers : resultaat 4 subwoofers

                  Comment

                  • Gast1401081
                    • Mar 2001
                    • 7999

                    #174
                    Originally posted by MusicXtra
                    Metingen zijn helaas wederom niet erg bruikbaar
                    Valt best mee, het enige wat ik van een sub wil zien is de frequentierespons. Voor meer volume pak je er twee of twaalf, voor meer lever-nier-maag-darmdruk steek je er iets 63 Hz bij aan op de eq.

                    Ik geloof die USW-grafiek wel, de hoog-kant laat iets zien dat ik al eerder gehoord en gezien heb. En de laag-af kant klopt ook wel met mijn vermoedens.

                    Ik had graag dat hoorn-gedoe eindelijk eens nagemeten, maar er waren geen hoorns. Sjammer. Verder is er van Nexo maar 1 sub die ik echt horen wil en dat is die onder de Alpha-series.

                    maareh de volgende sub-meeting is bij mij thuis, aan het zwembad...

                    Comment

                    • salsa
                      • Jan 2007
                      • 1315

                      #175
                      Ik nodig Gerard en Sander graag een keer samen uit om een sub meeting te houden op ons zonnig Aruba, heb dan van Nexo de LS500 enkel 15 inch en de LS1200 enkel 18 inch beschikbaar voor zo'n meeting!!

                      Bij mij thuis of op het strand...

                      Dave
                      [FONT=Arial]No trees were harmed in the writing of the e-mail, but millions of electrons were terribly inconvenienced[/FONT][FONT=Arial].[/FONT]

                      Comment

                      • jack
                        • Apr 2002
                        • 1090

                        #176
                        Ik had graag dat hoorn-gedoe eindelijk eens nagemeten, maar er waren geen hoorns. Sjammer. Verder is er van Nexo maar 1 sub die ik echt horen wil en dat is die onder de Alpha-series.
                        vertel?

                        hoe dat zo?
                        JVM sound de NEXO specialist

                        Comment

                        • Gast1401081
                          • Mar 2001
                          • 7999

                          #177
                          omdat ik de alpha nog steeds met kop en schouders boven de rest van Nexo uit vind steken.

                          Comment

                          • jack
                            • Apr 2002
                            • 1090

                            #178
                            Dus omdat jij toevallig een keer goed geluid uit een set heb horen komen vind je de rest minder.....

                            Heb jij de "nieuwe" (meer dan 2 jaar oud) ps-R2 serie al hebt gehoord?.

                            een RS18 geeft beduidend meer druk dan een s2 (alpha sub) 140 versus 146 DB
                            JVM sound de NEXO specialist

                            Comment

                            • Gast1401081
                              • Mar 2001
                              • 7999

                              #179
                              Originally posted by jack
                              Dus omdat jij toevallig een keer goed geluid uit een set heb horen komen vind je de rest minder.....

                              Heb jij de "nieuwe" (meer dan 2 jaar oud) ps-R2 serie al hebt gehoord?.

                              een RS18 geeft beduidend meer druk dan een s2 (alpha sub) 140 versus 146 DB
                              ja, gehoord, en nee, niet blij mee, want ook al hier gepost, de sys-op ter plekke is een idioot.
                              Nogmaals, het gaat me niet om druk, het gaat me om de klank van het ding, en het frequentiebereik. En ik vond die s2 erg goed.
                              Die hele alpha trouwens. Maar das dan weer geen sub.

                              Comment

                              • MELO
                                • Feb 2011
                                • 77

                                #180
                                vraag aan alle aanwezigen op de subdag: Nu jullie de Prospectset hebben gehoord naast de A-merken, is de merkengeilheid afgenomen?
                                heb begrepen dat er nog wel een paar subjes bij hadden gemogen..(spreek uit ervaring )
                                Olé Olé, mijn baas heeft Brooklyn Audio !!

                                Comment

                                Working...