Alab versterkers, kent iemand die?
Collapse
X
-
Hebben die dingen überhaupt wel een CE-markering ? Ik betwijfel het..
Jij importeert die dingen grijs en verhandeld ze. Door een elektrisch defect aan het ding loopt iemand letselschade op. Ik denk dat je dan aardig de pias bent..
Buiten dan het feit dat ik niemand ken met een beetje verstand die zo'n ding voor 3000 euro zou kopen, als je voor minder geld een tweedehands LAB.Gruppen FP10000Q koopt met nog restgarantie... !!Comment
-
Waarom niet ? Probleemstuk is reeds opgelost. TD met aanzien is binnen bereik.Ja maar er is geen kat in Europa die aan deze versterkers wil/ kan werken indien ze defect zijn.
CE keuring is een eitje, kan zelfs de fabrikant zonder te morren regelen.Hebben die dingen überhaupt wel een CE-markering ? Ik betwijfel het..
CE keuring lig ik niet wakker van. Tegenwoordig komt zoveel uit China vandaan dus geloof me dat is een standaard procedure, kwestie van stempelen en papierwerk !
Is juist niet de bedoeling om eerlijk te zijn.Jij importeert die dingen grijs en verhandeld ze
Schrijf toch niet dat ik 3000 euro zou berekenen ?Buiten dan het feit dat ik niemand ken met een beetje verstand die zo'n ding voor 3000 euro zou kopen
Een nieuwe Lab FP10000Q kost 5000 ex, de AD kost +/- 3000.
Ben persoonlijk een voorstander van nieuw met nieuw vergelijken.
Denk dat ik een dergelijke 4 kanaals amp voor +/- 1500 euro zou kunnen aanbieden net als de 2x4KW (4ohm) versie overigens.
Overigens is het zover dus nog helemaal niet. Ben echter alles aan het uitvogelen. Vind het een interessant product met mogelijkheden.
Wil natuurlijk wel voorkomen dat ik te ver ga met het "mogelijk" irriteren van moderatoren.Comment
-
Ik zie die ampjes nu al op MP staan!!!!
Of het was toch gewoon niet wat, of de handel is al wel in gang.
Een detailfoto zou mooi wezen, om eens te zien of het een beetje een netjes gebouwd apparaat is.
Een synq is ook een budget amp in een zeer kleine behuizing met gruwelijke vermogens voor het geld dat die dingen kosten. En wat is het hem? Of ze de opgegeven 1900 watt bij 4 ohm leveren weet ik niet, kan wel vertellen dat ze het een stuk beter doen als een Digam 7000 op het laag.JBL, Labgruppen en DVX, verder heel veel LED verlichting, lekker milieuvriendelijk :DComment
-
das voor het eerst dat een kompleet merk gekopieerd wordt.zo lang bedrijven als www.audiencedelight.com identieke ?? amps aanbieden voor iets meer dan 3000 euro krijg ik het er niet koud of warm van
AD Made in china zullen we maar zeggen.........
Audience Delight Systems - Home - The Ultimate Sound Experience
echte ad site
AD SystemsJVM sound de NEXO specialistComment
-
Dat moeten toch echte debielen zijn bij AD systems dat ze geen meerdere naamvarianten hebben geregistreerd.das voor het eerst dat een kompleet merk gekopieerd wordt.
AD Made in china zullen we maar zeggen.........
Audience Delight Systems - Home - The Ultimate Sound Experience
echte ad site
AD Systems
Comment
-
Fijne benaming wordt er gebruikt....Je moet van jezelf maar willen dat je zo anderen toespreekt!
AD systems, de NL site is de site van de Nederlandse importeur. de dot com site is...tadaa van de fabrikant, niets Chinees aan.
Beiden dus 'echte' sites, van hetzelfde merk.
Wat me bij beide sites wel opvalt is dat ze niet echt actueel en werkend zijn, wat dat betreft is er voor AD maar ook voor legio andere merken nog een lange weg te gaan!Moderator J&H Licht en Geluid ForumsComment
-
Dus wie is er nu de debiel?
Overigens geloof ik er niets van dat de AD 4 kanaals versterkers Lab clones zijn.De nieuwe Brooklyn-Audio Impact Top doet het geweldig!Comment
-
tuurlijk!!AD systems, de NL site is de site van de Nederlandse importeur. de dot com site is...tadaa van de fabrikant, niets Chinees aan.
daarom verkopen ze bij de chinezen niet één kast die op de nederlandse site staat..............zeer vreemd!
ga je bij de distributor kijken bij de chinezen . kom je niet in nederland terecht.
Maar wel bij een van de grootste kopieerfabriek van china
Audience Delight Systems - Company - The Ultimate Sound Experience
zie onderste bedrijf
dit bedrijf maakt alles na!JVM sound de NEXO specialistComment
-
Toch klopt er iets niet in het verhaal.....tuurlijk!!
daarom verkopen ze bij de chinezen niet één kast die op de nederlandse site staat..............zeer vreemd!
ga je bij de distributor kijken bij de chinezen . kom je niet in nederland terecht.
Maar wel bij een van de grootste kopieerfabriek van china
Audience Delight Systems - Company - The Ultimate Sound Experience
zie onderste bedrijf
dit bedrijf maakt alles na!
Het is de grootste kopieerfabriek maar kennelijk wordt er dus niets van AD gekopieerd....
De nieuwe Brooklyn-Audio Impact Top doet het geweldig!Comment
-
Ik snap werkelijk helemaal niets meer van het verhaal.
Dit is de officiële site van AD:
http://www.audiencedelight.com
Dit is de site van de Nederlandse importeur van AD:
AD Systems
Mij lijkt het dat de NL'e site gewoon hopeloos verouderd is, of de officiële site.
Dat het merk in China dan toevallig geïmporteerd wordt door een bedrijf dat van de ctrl-c ctrl-v marketing is, dat is een ander verhaal lijkt me.
Wat wel ERG raar is, dat de NL'e site informeert over nieuwe producten:
AD Systems › TOURING En daar is op de officiële site niets over te vinden.
Wel is er op de foto's van de NL'e site flink wat gesoept/geshopt met de AD-logo's:


De brochure uit 2008 is daarentegen mooi voor elkaar: http://www.ad-systems.nl/www.ad-syst...ts/ADdutch.pdf
En zo wordt het een verdacht RAAR zaakje!
Iemand hier die zin heeft om in de vakantie AD NL te bellen om om opheldering te vragen?
Mvg,
Teunuǝɿɿɐʌǝ6ɯo sı ʇsʞǝʇ ǝzǝp
Turbosound TMS-2A nieuw leven inblazenComment







Comment