umm..ik kan die di-boxen nergens vinden
gebalanceerd signaal
Collapse
X
-
De eerste de beste behringer dealer..... Bij J&H heb ik ze idd ook niet gevonden.
Ik heb ook een site........
M'n baas heeft EAW olé olé!<center><i>\"Alles wat schuift doen we naar boven, alles wat draait naar rechts\"</i></center>Comment
-
Goed genoeg voor dixogebruik. StageLine maakt ook zeer betaalbare en bruikbare DI's.
Ik heb ook een site........
M'n baas heeft EAW olé olé!<center><i>\"Alles wat schuift doen we naar boven, alles wat draait naar rechts\"</i></center>Comment
-
Maakt niet uit welk merk het is..
Principe is eigenlijk gewoon een trafo'tje erin... dus kan ook niet veel aan kapot gaan (of ruisen... <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>)
Maar wij hebben LEM, bezoek de siteHockeysletten JA! BrEeZaHs NEE!Comment
-
Moet trouwens zeggen dat ik djgear.nl nogal duur vind...
maarja dat moet je zelf weten
Bij heuff kunnen ze ze denk ik wel goedkoper leveren..
Denk trouwens dat als je een mail naar J&H stuurt dat zij ook di's kunnen leveren..
Maar wij hebben LEM, bezoek de siteHockeysletten JA! BrEeZaHs NEE!Comment
-
Verder. Als het een passieve DI is, is het dan een 10k:10k DI? If so, dan kun je met een meter of 10 kabel je hoog wel gedag zeggen. Is het een 600:600 DI? Dan moet je je STERK af gaan vragen of je mixer deze zware belasting probleemloos aan kan sturen.
Is het en step-down DI (zeg 10k:600 Ohm). Dan moet je je helemaal achter je oren gaan krabben omdat een versterker toch wel graag iets stevigers ziet dan een paar mV.
Oftewel: Er zitten nogal wat haken en ogen aan de DI methode. Het lijkt en beetje dat dit nogal over het hoofd gezien wordt.
DI's (zeker de passieve) zijn prachtig om een ongebalanceerd signaal om te zetten in een gebalanceerd signaal op MICROFOON niveau (aan de uitgang). Maar om ze te vragen even 1.5Veff te leveren (liefst met nog wat headroom)...
-- Pardon my French, I'm Dutch ---- Pardon my French, I\'m Dutch --Comment
-
Amplimo heeft hier anders hele leuke trafootjes voor....
Zie ook http://www.amplimo.nl/nl/audio/tm/tm.html
<img src=images/icon_smile.gif border=0 align=middle>Gerrit<img src=images/icon_smile.gif border=0 align=middle>Groetjes, GerritComment
Comment