Ethersound digitale multikabel

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • frederic
    • Jan 2006
    • 3511

    #31
    roland heeft ondertussen ook een nieuw systeem voor ehternet audio

    Comment

    • paulschreuder
      • Oct 2007
      • 42

      #32
      Met het "digital snake" systeem van RSS/Roland (eigen protocol over CAT5) kun je m.b.v. een goede switch de inputs (tot 40 kanalen) splitsen en b.v. naar een 40-uit-box sturen zodat je 40 XLR-uitgangen krijgt (ieder kanaal dus apart). Ook kun je de ethernetuitgang direct in een gigabit ethernetkaart in je PC stoppen en zo 40 kanalen audio seperaat opnemen via 1 kabeltje! (heb je wel Sonar nodig en je moet een REAC-driver installeren).

      Ik ben inmiddels aardig bekend met Digital Snake en de M-400 digitale mengtafel van RSS/Roland dus mail me gerust bij vragen: paulschreuder5@live.nl

      Groet,

      Paul

      Comment

      • @lex
        • Jul 2006
        • 1087

        #33
        Dank voor de reactie!

        Wat ik eigenlijk meer zoek is compacte kaarten waarmee ik 2 tot 8 kanalen van een ethernet netwerk af kan halen zodat ik zeer lokaal specifieke audiosporen kan 'analogiseren'. Ik wil dus niet een systeem dat op het einde van de ethernetkabel alles omzet naar analoog.

        Gr, @lex
        Het is bevredigender om een illusie te perfectioneren dan de werkelijkheid na te bootsen...

        Comment

        Working...