door vervorming sneller clippen?

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Jasper-Lichtbron
    • Jun 2001
    • 2155

    #16
    Filtering van Dateq is echt wel ok te noemen. Als je meer filtering nodig hebt moet je inderdaad eerst eens leren draaien denk ik... Kheb zelf laatst op combinatie CMX5000 + Dateq LPM 7.3 gestaan, nou daar is dus echt helemaal nix mis mee <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>; wereldsetje was dat.
    Verder is Rodec wel een beetje te vergelijken vind ik, ook goed spul dus en Pioneer heb ik eigenlijk nog nooit geprobeerd. Zitten van die korte faders op, kan een voordeel zijn als je een beetje agressieve mixes maakt, maar voor het meer "normale" werk (langere, gelijkmatige overlopen) heb ik toch liever wat langere faders, vind ik wat preciezer werken.
    Maarjah, ook hier geld natuurlijk weer: proberen, proberen, proberen (en een klein beetje de standaards aanhouden is ook niet erg).

    Greetz, DeejaysOnly (iCe)

    Comment

    • dj_lucv
      • Aug 2001
      • 616

      #17
      Ik gebruik -26 dB om wat gekke mixen mee te maken. Met -12 is dat effect weg omdat je dan alsnog de bass te goed hoort. Maar de 3000 is dus gewoon hetzelfde als de 600 maar dan 19"? Hoe duur is da ding dan?

      Comment

      • Roland
        • Jan 2001
        • 480

        #18
        citaat:
        Over Rodec, ik weet dat je bij Rodec's een voorversterker extra nodig hebt omdat daar dus niets uitkomt !
        Had een Mx180 en ik was vollebak in het rood en amp was maar half weg.
        Daarom staan ze op fuiven altijd in het rood !

        PowerSound was hier...
        Volgens mij doe je dan toch iets verkeerds. Moet er namelijk vaak een DI tussen op -10 DB want iedere DJ duwt hem toch altijd zo ver open als kan.

        Als ik die van mij vol open zet dan blijven mijn amps toch echt in het rood hangen.

        Waarom moeilijk doen als het makkelijk kan.

        Comment

        Working...