sluit ik me helemaal bij aan Ties.
Samson S-1500 of QSC EX-1600
Collapse
X
-
-
-
Ja, prijzen waren gedaald, dus kon ik nu voor de oude prijs van de s-1500 een s-2000 hebben.
DJ Jip
MSN: destinygemert@hotmail.com
Zoek en gij zult vinden... vind gij niet dan is het zoek!
Hoe zit het trouwens met dat gezamelijk bouwen van top/sub? <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>Comment
-
Hallo,
Zelf heb ik onlangs een Dynacord S1200 aangeschaft.
Deze versterker heeft een zeer open klank en ook warm.
Zang die met onze vorige versterker moeilijk verstaanbaar was te krijgen is nu perfect.
Deze versterker beschikt over enorm veel reserve vermogen.
Groeten,
Thieme
Comment
-
Hallo,
Zelf heb ik onlangs een Dynacord S1200 aangeschaft.
Deze versterker heeft een zeer open klank en ook warm.
Zang die met onze vorige versterker moeilijk verstaanbaar was te krijgen is nu perfect.
Deze versterker beschikt over enorm veel reserve vermogen.
Groeten,
ThiemeComment
-
Wat bedoel je met reserve vermogen?
Iemand ervaring met Peavey PV2600?
<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> ->-> <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle> -> <img src=icon_smile_clown.gif border=0 align=middle>
<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> -> <img src=icon_smile.gif border=0 align=middle> -> <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle> -> <img src=icon_smile_clown.gif border=0 align=middle>Comment
-
Ja ik heb ervaaring met de Peavey PV 2600 het is een erg lekkere versterker en ook op 2 ohm draait het erg stabiel.
Hij geeft een leuk vermogen namelijk :
2x 800 watt @ 4ohm en 2x 1300 watt @ 2ohm
Deze serie is zeker weer een toppertje van Peavey als je weinig geld te besteden hebt kan ik je deze versterkers aanraden.
Op de set die we nu hebben geleend staat de PV 2600 achter de subs en de PV 1500 achter de topppen. (trouwens is de Mpro 200 serie 2x 15" laag + 15 " topje)
De vesterkers zijn erg goed van klank vind ik ook ze gaan op de subjes ook erg laag.
Ook de samson versterkers heb ik mee gewerkt de 1000, 1500 en 2000 dit zijn ook leuke versterkers zeker voor het geld wat ze moeten kosten.
M.V.G
Pioneer DJ Equipment
if you only want the best !!!!!
EV step up to the next level // RX & X-Array powered by EV P3000 // processed by Lake ContourComment
-
Ik heb ook een PV2600, maar vind het maar een rare serie. Ten eerste hadden Crest & Peavey (zijn zeer waarschijnlijk dezelfde) hem eerst op 900W staan. Toen heeft Crest plotseling de amp op 750W gezet. Zo te zien heeft Peavey het ampje dus nu op 800W gezet. Maar wat ik dan niet snap, eerst was 2ohm vermogen 1300W, nu nog steeds. Waarom veranderen ze dat dan niet?
Ten tweede, maar dat is misschien persoonlijk, vind ik dat dat ding nogal snel een DDT (clip) ledje laat branden. Ik zie dat ding meestal al branden als ik nog helemaal niks van vervorming oid hoor.
Maar verder is het wel een leuk versterkertje, en kost niet eens zo heel veel <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
greetz,
PBComment
-
daat kan wel kloppen dat je dan geen vervorming hoort. DDT is geen simpele clip-indicator, maar een systeem wat vervorming _voorkomt_ (voor zover ik weet, door in het nog niet versterkte signaal te hard signaal af te zwakken, waardoor de anders eventueel ontstane vervorming niet meer op kan treden)
Comment
Comment