DJ Sandman's Drive-in Show
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Oh, zijn het hele kleine driehoekjes, even groot als de truss zelf. Dan heb ik ze over het hoofd gezien. Foutje..
-
Die constructie staat wel degelijk op baseplates. Wanneer je op de foto klikt dan vergroot deze nog een keer ( naja, bij mij wel in ieder geval).Leave a comment:
-
Echt netjes, mijn complimenten!
Wel een vraagje, stond die carre stevig, omdat deze niet op baseplates stond? En vanwaar die podiumdelen? Ging dat ook niet schuiven met zoveel mensen?
Maar nogmaals: Complimenten
Leave a comment:
-
Afgelopen vrijdag een schoolfeest verzorgd. Hierbij hebben we hetvolgende neergezet:
Maximale aantal personen die avond: 300
Geluid:
2 x HK Audio Premium Pro 15
2 x DB Arena 15 (vliegend in carré)
4 x 18Sound LW151400
Crown versterkers XLS serie
Pioneer DJ set
Licht:
Trussbrug 8 meter gevuld met:
2 x T4 Par 56 Long
4 x Phantom EHJ250 MH
1 x Stageblinder 2
Trusscarré 5 x 5 x 3,5 meter gevuld met:
10 x Showtec LED Par 56
4 x Par 30
4 x JB Systems iMove 5s
2 x JB Systems Dynamo
Extra:
2 x Podiumdelen 2 x 1 meter (dansblok)
Foto geluid 1
Foto geluid 2
Foto trussbrug 1
Foto trussbrug 2
Foto trusscarré 1
Foto trusscarré 2
Foto achter meubel
Foto vervoer
Graag horen wij reacties op deze foto's. Zowel positief als negatief!!
Ook (leuke) suggesties zijn welkom.Last edited by djsandman; 18-10-10, 19:09.Leave a comment:
-
Het was inderdaad in een ruime huiskamer.Was dat in iemands huiskamer? Ik zie namelijk parket (of laminaat) en statieven er op....
Dat zou ik niet gauw doen. Voor dat soort gevallen hebben wij plaatjes multiplex bij ons, die onder de poten van de statieven gaan om te voorkomen, dat we later gezeur krijgen over krassen op de vloer.
Ik snap je punt, maar de statieven gaan niet zomaar door een hardhoutenvloer heen. Voorzichtig moet je natuurlijk altijd zijn, maar het nadeel van losse multiplexhoutjes is dat de boel een stuk minder stevig staat dan wanneer er een vaste ondervloer onder zit.
Bovendien is het niet zo dat de statieven pootjes hebben die uit zichzelf gaan lopen, dus als je er verder niet aankomt heb je nergens last van.Leave a comment:
-
Was dat in iemands huiskamer? Ik zie namelijk parket (of laminaat) en statieven er op....
Dat zou ik niet gauw doen. Voor dat soort gevallen hebben wij plaatjes multiplex bij ons, die onder de poten van de statieven gaan om te voorkomen, dat we later gezeur krijgen over krassen op de vloer.
Verder heb je qua apparatuur de boel netjes voor elkaar.Leave a comment:
-
Update:
Een 50e verjaardag. Show met zowel licht als geluid.
4 subs meegenomen omdat het gewoonweg mooier staat. Volume was aangepast aan de ruimte.
Voorkant
Achterkant
Graag hoor ik wat reacties van jullie. Volgende week foto's van een grote show!Leave a comment:
-
Inmiddels hebben we een banner laten maken. Promotie is toch een belangrijk punt. Het meubel heeft ook weer eens zijn likje verf gekregen. Hieronder een foto:
Foto nieuwe meubel
De banner hebben we gemonteerd dmv Jan-Willempjes!
Na het weekend foto's van een recentere show!Last edited by djsandman; 07-10-10, 18:50.Leave a comment:
-
het setje wat hier staat is inderdaad van dB. Wel gezegd 2 x dB technologies F12 + 2 x dB technologies 15D. Actief dus
Leave a comment:
-
Inderdaad dat bedoel ik
Ja nu zie ik het inderdaad dat het vaste installatiespul is..
DB subs en tops meen ik?! Actief of passief?Leave a comment:
-
haha nee dat zijn ledtubes. 2 x per zeide.
ik had niet zo snel gezien dat het 2 verschillende waren mijn excuses.
haha nee daarboven dan zijn lichten die al aanwezig waren in het zaaltje van een camping. Verder niks mee te maken. Zag er gamel gamel uit. Dus je kon er beter niet onder gaan staan. Maar wie ben ik om te zeggen dat het omlaag moet?
hier een beter voorbeeld:

Hier nog een voorbeeld maar dan nog met de oude tubes. Is nu ondertussen al 3 jaar geleden :P Maar het gaat even om de letters
Last edited by dj-wojcik; 26-08-10, 17:25.Leave a comment:
-
Meubel ziet er idd mooi uit bij je! Zijn dat LED strips aan beide zeiden?
De kopjes zijn 2 x iMove 5s en 2 x Phantom EHJ250. De kopjes hebben allebei voordelen en nadelen:
- iMove 5s is snel maar heeft geen roterende gobo's of prisma's.
- Phantom EHJ 250 is iets trager maar heeft dan wel weer roterende gobo's. Het is maar net wat je wilt.
Waar hangen jou lichten op die foto nou aan?Leave a comment:
-
ja ik heb het zelfde principe kwa meubel dan. En indd het komt altijd voor dat je tijdens het vervoer of in en uitladen, dat er een case langs af gaat. Jammer, maar de volgende keer beter opletten denk ik dan. Nu doe ik er meestal een oud laken over een gooien.
Bestikkering heb ik toen zelf gedaan. En kost praktisch niks. Dus als het moet heb ik zo weer wat stickers besteld. Gewoon op maat gemaakt en precies hoe je het zelf wilt.

Wat betreft het gevlogen. Geen idee hoe het klinkt maar het ziet er coewl uit. Om het maar zo te zeggen. Voor de mensen die er niks van afweten is het toch alleen maar: hoe meer hoe beter!
Welke kopjes heb je daar eigenlijk hangen. Op die zelfde foto dan he...
Op het lijstje zie ik nergens 4 x .......Last edited by dj-wojcik; 26-08-10, 17:14.Leave a comment:
-
Ja het meubel is inmiddels alweer voorzien van een likje verf. Je blijft het houden met drive-in, dat er tijdens het vervoer wel eens wat beschadigd. Dit is een foto van vorig jaar kerst. Een logo hebben we wel maar inderdaad zou een afdruk op het meubel mooi zijn!! Het is natuurlijk ook maar net hoe het licht erop valt
De gevlogen speakers zijn inderdaad niet standaard. Alleen met de grotere feesten nemen we deze mee.Leave a comment:

Leave a comment: