trillingen bolhoeken

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • dj_lucv
    • Aug 2001
    • 616

    trillingen bolhoeken

    ik heb een zelfbouw geluidsset, nu wil ik die helemaal de flight-case look gaan geven, dus met profielen, bolhoeken enz. Wat ik me nu ineens bedacht was dat het zooitje misschien weleens erg kon gaan trillen, klopt dit of valt dit allemaal wel mee? Het zijn 2 torentjes van 170 hoog en 50 diep dus het moet wel een beetje stevig staan.

  • Mathijs
    Moderator
    • Aug 2002
    • 1353

    #2
    Gebruik stapel hoeken. Dan zit je altijd goed. dit trilt echt niet van elkaar.

    -------------------------------------------------------------------------
    Maar ik heb: AMC CD8, AMC 1100, 2 AMC CVT 2030 (buizen!)
    Sony MDS 503 md speler.
    3 paar Monster interlink 300
    2 Van del Hul bi-wiring speaker kabels (zilver, the cleartrack).

    Comment

    • beyma
      • Oct 2002
      • 1614

      #3
      En als stapelhoeken niet op elkaar passen (andere afmeting box bv)
      neem dan dikke rubberen voetjes die je met een schroef en carosserie ring vast zet.(WAT voor ring??? een hele grote dus)<img src=icon_smile_clown.gif border=0 align=middle>

      Martijn

      Een feest is pas een feest als de politie is geweest.....

      Comment

      • dj_lucv
        • Aug 2001
        • 616

        #4
        ze stonden eerst op van die HiFi plastc voetjes, die hebben eht echter niet overleefd...

        Comment

        • )jeroen(
          • Jan 2001
          • 546

          #5
          Je kan gewoon stevige grote balhoeken gebruiken. Er zijn verschillende grote rubberen voetjes die hoger zijn als de balhoeken zodat de box niet op de balhoeken steunt. Met deze rubberen voetjes verschuiven de boxen (bijna) nooit.

          Gr.

          )jeroen(
          Gr.

          )jeroen(

          Comment

          • dj_lucv
            • Aug 2001
            • 616

            #6
            Ik kan natuurlijk ook op de bovenkant van en onderste boxen van die kommetjes plaatsen, de bovenste box kan daar dan in staan.


            Ik heb met nieuwjaar trouwens zonder hoeken, en andere dingen gedraait, dus gewoon hout op hout, en dat ging ook goed, ze zijn niet er vanaf gevallen ofzo.

            Comment

            • nightline
              • Oct 2002
              • 1001

              #7
              Laat ik je één tip geven: zet nooit luidsprekerboxen met metalen bol/stapelhoeken op elkaar!!! Ik heb dit zelf ooit 1 avondje geprobeert, maar je wordt echt gek van het gerammel van die hoeken.
              Zoals hier al eerder vermeld, gebruik flinke rubber doppen in combinatie met bol/stapel hoeken. Als je alleen bolhoeken gebruikt zijn de rubber doppen te laag om de hoeken van elkaar te houden.
              Kunstof stapelhoeken gaat wel erg goed, maar die zijn weer minder degelijk.

              Succes

              Jack

              Powered by AudioMadness....

              Comment

              • Mark
                • Aug 2000
                • 432

                #8
                Gewoon hout op hout zetten.

                bierviltjes eventjes in de spoelbak leggen en onder elke hoek van de topkasten doen (natuurlijk wel zo dat niemand het ziet). Zo deden wij het altijd, kast is nooit verschoven.

                Mark
                Mark

                Comment

                • dj_lucv
                  • Aug 2001
                  • 616

                  #9
                  Dat systeem heb ik idd ook al vaak gebruikt, bierviltjes zijn echt ideaal, ook op zo'n natuurstenen vloer die hartstikke krom is [:-)] Je haalt nu meteen wel een heel handig idee naar boven, in die ijzeren schotels, hoe noem je die dingen ook alweer?, iets antitrillends leggen kan natuurlijk ook, bierviltjes<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>.

                  Kunststof hoeken laat ik maar even voor wat ze zijn, ik heb nu gewone ijzeren, dus geen bollen, die zijn verroest daarom gaan ze er uit, die hebben al deuken op de hoeken zitten, dus plastic zal het niet echt leuk gaan vinden []


                  Comment

                  Working...