Drive-inn Show Bar / meubel

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • pro`d`user
    • Jun 2002
    • 534

    #16
    kweet niej zeker maar wordt volgens mij niet echt een groot meubel
    1.30m
    is het alleen voor geluid? of ook voor licht

    BaRrY
    Barry K.
    Wij werken met EV ole ole
    In de studio: Tascam, AKG, Shure en Mackie Hr-824

    Comment

    • Galaxis
      • Jun 2002
      • 8

      #17
      citaat:
      kweet niej zeker maar wordt volgens mij niet echt een groot meubel
      1.30m
      is het alleen voor geluid? of ook voor licht

      BaRrY
      alleen voor geluid.

      Comment

      • pro`d`user
        • Jun 2002
        • 534

        #18
        en wat voor apparatuur komt er allemaal in te staan??
        voor de rest ziet t er wel goed/uitgedacht uit

        BaRrY
        Barry K.
        Wij werken met EV ole ole
        In de studio: Tascam, AKG, Shure en Mackie Hr-824

        Comment

        • Galaxis
          • Jun 2002
          • 8

          #19
          citaat:
          2 cd spelers , daartussen zetten we het mengpaneel op , het is geen INBOUW mixer zeg maar ,je kan hem alleen op je bureau zettten en er niet in verzinken zeg maar , dus die komt tussen die 2 cd spelers in , verder de versterkers en dergelijke zetten we op plankjes die in de kasten getekend zijn zoals je een beetje vaag kan zien.

          Comment

          • Jasper-Lichtbron
            • Jun 2001
            • 2155

            #20
            citaat:voor de rest ziet t er wel goed/uitgedacht uit
            Sorry maar ik vind het erg ONDOORDACHT! Denk eens na, over een tijdje gooi je die gezellige hifi-cd spelertjes eruit en koop je een 19" dubbele met controller, of misschien 2 losse ala cdj-100 (maar dan misschien van een ander merk, dat maakt even niet uit). Je koopt een nieuwe geluidsset met een andere versterker erachter, mooi 19" natuurlijk... denk maar niet dat een beetje versterker elke keer netjes op je inbouw plankje blijft staan hoor, die kun je echt veeeel beter inbouwen in een mooi 19" kistje!
            Je koop een setje Showtek parren, en kan je controllertje vervolgens nergens kwijt zodat je elke keer aan je opdrachtgevers om een tafel moet gaan vragen. Daarbij heb je natuurlijk nog een stroboscoopje, moonflowertje en derby oid. op een jb-systems switchpackje hangen, wat er eigenlijk ook wel erg onprofessioneel uitziet als het bovenop je tafel ligt met alle snoeren aan de achterkant lekker zichtbaar.

            Het idee is leuk, en voor de spullen die je nu hebt zal het best werken. Maar ik weet zeker dat je over 1 jaar al terugkijkt naar je meubeltje en dan denkt "shit daar had ik eigenlijk toen al bij na moeten denken nou kan ik m net zo goed weer uit elkaar slopen!"

            Greetz, DeejaysOnly (iCe)

            Comment

            • pro`d`user
              • Jun 2002
              • 534

              #21
              Nu ik dit lees vind ik het inderdaad ook niet er doordacht

              iets te vroeg mn mening gegeven..
              en zoals (iCe) al zegt wat doe je met de lichtcontrollers?

              BaRrY
              Barry K.
              Wij werken met EV ole ole
              In de studio: Tascam, AKG, Shure en Mackie Hr-824

              Comment

              • WJ
                • Mar 2001
                • 182

                #22
                Ik zal in elk geval heel goed nadenken over je bar en het in een keer proberen goed te doen, zodat je het lang kunt gebruiken. Bouw het daarom degelijk en professioneel!

                <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> -&gt; -&gt; <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile_clown.gif border=0 align=middle>
                <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile_clown.gif border=0 align=middle>

                Comment

                • Power Balls Drive in Show
                  • Feb 2001
                  • 130

                  #23
                  Mijn (misschien brakke) tip:

                  houd het deze keer nog ff simpel. Je maakt gewoon een iets uitgebreidere tafel die je in kan klappen enzo, mooi doekkie ervoor. Klaar.

                  Want weet je wat het is, na een jaar heb je wat ervaring opgedaan en je weet iets beter hoe het juist wel of juist niet moet, je hebt onderhand (mag ik hopen) wat meer echte flightcases gezien die je dan gelijk mooi in je ontwerp kan toepassen. Waarschijnlijk sta je dan met lichtcontrollers, 19" zut enz. En ik kan je uit ervaring vertellen dat je meubel dan toch weer de sloot in gaat.

                  Dus daarom: houd het simpel en kijk over een jaartje verder hoe je het wel goed kan doen met de waarschijnlijk professionelere apparatuur (lees: 19") dan die je nu hebt. Scheelt je nu nog es een hoop tijd en moeite, en op een simpel ding kun je voorlopig nog wel ff alles kwijt, en is flexibel als er opeens een 19" cdspelertje bijkomt.

                  en trouwens, schaf alsjeblieft een net .nl domein aan, dat .tk is natuurlijk ook helemaal kl*te. De helft van de tijd werkt het niet, je krijgt banners en het staat zo ontzettend goedkoop. Man man, ik snap niet dat klanten al naar zo'n site surfen, als er niet eens 50piek per jaar af kan voor een domeintje...


                  greetz,
                  PB

                  Comment

                  • Jasper-Lichtbron
                    • Jun 2001
                    • 2155

                    #24
                    Tja maar 2 meubels in 2 jaar is wel weer een stukkie duurder, en met een beetje goed denk- (lees jat-) werk kom je al een heel eind.

                    Ennuh PB: waar host jij voor 50 piek per jaar een .nl domein?? <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

                    Greetz, DeejaysOnly (iCe)

                    Comment

                    • _Jasper
                      • Jan 2001
                      • 330

                      #25
                      Ik betaal voor mijn .nl domein helemaal niets! <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
                      Ja sorry, ook hier betaal ik niets voor... (zie topic over opslagruimte).

                      Mijn site bestaat nog uit de tijd van freehosting, wat later is overgenomen door ladot. Volgensmij hebben ze niet de hele administratie overgenomen, heb nog nooit een rekening oid ontvangen.



                      Seeeeeeee ya
                      Jasper
                      Drive-in Show The Dream Team
                      Seeeeeeee ya
                      Jasper

                      Comment

                      • dj_lucv
                        • Aug 2001
                        • 616

                        #26
                        heb net zelf ook een ontwerpje gemaakt. Heb nu zo'n 5 jaar ervaring en ben erachter gekomen dat je als je een beetje flexibel wilt werken je gewoon alles in losse flightcases moet doen. Dit is mijn laatste ontwerp://djluc.host.sk/flightcase/index.html

                        Ook ervoor zorgen dat je niet overal losse draden hebt maar alles met van die frontpanels doen.

                        Comment

                        • pro`d`user
                          • Jun 2002
                          • 534

                          #27
                          ziet r goed uit... dj lucv
                          maar hoe zit t met wieltjes en handvaten??? k ziej ze namelijk bij 4niej??



                          BaRrY
                          Barry K.
                          Wij werken met EV ole ole
                          In de studio: Tascam, AKG, Shure en Mackie Hr-824

                          Comment

                          • dj_lucv
                            • Aug 2001
                            • 616

                            #28
                            alle kisten krijgen 2 handvaten aan de zijkanten, verder zitten er alleen op de onderste 2 kisten wieltjes. Zowel uit financieel als uit handig opzicht want anders kan ik ze niet meer stapelen. Zoals ze zijn getekend wil ik ze ook gaan stapelen. Ik denk dat ik dat mt van die stapelbolhoeken ga doen en dan popnagelen als ik zo'n ding kan vinden...

                            Comment

                            • pro`d`user
                              • Jun 2002
                              • 534

                              #29
                              aha. sorry.. t was me niet opgevallen dat je ze wou stapelen, ik dacht dat het allemaal verschillende vliegkisten waren
                              waarvan ga je je flightcases maken??? hout, plastic????

                              Barry K.
                              Only the best is good enough
                              Barry K.
                              Wij werken met EV ole ole
                              In de studio: Tascam, AKG, Shure en Mackie Hr-824

                              Comment

                              • dj_lucv
                                • Aug 2001
                                • 616

                                #30
                                ken iemand die die dingen goed kan stofferen dus van hout, plastic is wel ***koop en lciht ofnie?

                                Comment

                                Working...