crossover

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • koste441
    • Sep 2011
    • 1

    crossover

    geacht forum,


    ik heb een Denon 5.1 speakersysteem aangeschaft: Denon DHT-1311XP (AVR-1311 met een SYS-391HT speakerset). Deze speakers hebben een max input van
    60 watt (IEC) 120 watt piek bij 6 Ohm. Nu heb ik beide frontspeakers, centerspeaker en de subwoofer op de Denon crossover ingesteld op 80 Hz volgens de gebruiksaanwijzing van Denon.
    Voor de 2 backspeakers wil ik mijn eigen bestaande speakers gebruiken, het zijn zeer oude speakers maar geven een geweldig geluid. Tannoy heeft er na vele jaren zelfs nieuwe conussen in gezet, het zijn geweldige klankkasten, maar deze zijn 8 Ohm, 40 Hz -20 Khz. Op hoeveel Hz moet ik de crossover frequentie op de Denon instellen voor mijn Tannoy speakers?
    de gegevens van mijn Tannoy speakers zijn: Tannoy T225 Dual Concentric Integrated Loudspeaker System, rating 60 watt bij 8 Ohm met een piek van 150 Watt
    Direct radiating Bass driver - Horn loaded HF Driver - crossover
    er zitten ook 2 knoppen bovenop de speakers: 1 knop = presence level max / min en 1 knop = treble energy level max / min.

    ik hoop dat iemand wil reageren, ik ben een leek op dit gebied

    vriendelijke groeten, Peter
  • Hitvision
    • Jun 2003
    • 388

    #2
    Beste Peter,

    Je bent hier beland op een Pro-audio forum. Je zult hier waarschijnlijk niet het juiste antwoord ontvangen. Probeer het op een hifi forum. De kennis daar is meer gericht op jouw apparatuur dan op dit forum. Hier gaat het over DJ / Theater / festival speaker systemen en zijn ze niet ingesteld op hifi apparatuur.

    Succes met zoeken.

    Mvr gr. Christian.
    Een houtworm met plankenkoorts is nooit grappig!

    Comment

    Working...