Beginnend "mini" drive-in

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • steijn
    • Nov 2001
    • 68

    #31
    Misschien? 2 par 56? 300 wat?



    of is dat te veel lichtopbrengst?

    Mushroom is ook wel een grappig lichteffect. niet duur en toch wel mooi


    de mossels steijn

    Met vriendelijke groet,
    Steijn Pelle

    Comment

    • Reemski
      • Dec 2001
      • 690

      #32
      Wat dan ook zou kunnen:

      Par 48 cans met par 38 lampen erin. Dit zijn die gekleurde philips lampen met E27 fitting. Koop je (gekleurd) voor een gulden of 25. Par 48 cans lijken net kleine Par 56 cans (chroom lang versie). Er zijn speciale par38 cans, maar deze zagen er niet uit, dus heb ik Par48 cans genomen. De lampen liggen er iets los in. Maar je gaat er zelf mee om en ik heb er nog nooit problemen mee gehad. (stevige lampen). Het lijken net kleine Par 56 cans (chroom lang versie).
      Gebruik ze zelf om mijn bar en cd's te verlichten. Geven vrij wat, maar niet te veel licht.

      Lichtopbrengst is gemiddeld, maar de prijs is laag.

      M.v.g. Remy

      Comment

      • Niek...
        • Nov 2001
        • 1094

        #33
        ik vind de par48 en par38 niet echt standaard...dus niet vooor mij<img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>

        Greetz Niek
        <b><font color=\"orange\">Greetz Niek</b></font id=\"orange\">

        Comment

        • Music Power
          • Apr 2001
          • 382

          #34
          citaat:
          Lichtopbrengst is gemiddeld, maar de prijs is laag.
          De prijs van zown par 46 is helemaal niet laag. Is zelfs duurder as een Par 56 can

          Greetz...Frank
          Greetz...Frank

          Comment

          • WJ
            • Mar 2001
            • 182

            #35
            Ik zou gewoon een Derby nemen, mijn voorkeur gaat uit naar een Double Derby en niet naar een enkele of een Triple. Als je wat gaat uitbreiden kun je met een Double derby nog steeds wat, dat kun je niet van een Wildmoon zeggen.

            Wouter.
            <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile_clown.gif border=0 align=middle>

            Comment

            • Reemski
              • Dec 2001
              • 690

              #36
              citaat:
              ik vind de par48 en par38 niet echt standaard...dus niet vooor mij<img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>
              Standaard of niet standaard, dat maakt in deze situatie niet uit denk ik. De prijs weet ik niet. Ik moest ze toendertijd gewoon hebben, wat je krijgt als je nog veeeeel te veeeel par38 lampen hebt liggen.

              Als ze inderdaad zoveel duurder zijn lijkt het me inderdaad geen goede keuze...... Hoewel de normale korte zwarte Par38 spots (parcans kan ik het niet meer noemen) wel erg goedkoop zijn dacht ik. En Par38 lampen zijn overal te koop, das ook geen probleem.

              Comment

              • FiëstaLj
                • Oct 2000
                • 2068

                #37
                Par 38 wordt ook wel veel in huizen, etc gebruikt toch... gewoon de parlamp in een fitting draaien... dus zonder behuizing

                Maar wij hebben LEM, bezoek de site
                Hockeysletten JA! BrEeZaHs NEE!

                Comment

                • Reemski
                  • Dec 2001
                  • 690

                  #38
                  Klopt.

                  Dat is ook het makkelijke met die dingen.



                  Comment

                  Working...