citaat:Zoeken wij een Dj, die op onze bruiloft leuke muziek wil draaien. Liefst met licht en eigen aparatuur om dat wij dat niet hebben. Je vergoeding is 10 Euro per uur
citaat:ik wil graag bij deze uw email aan ons beantwoorden... wij hebben inmiddels al een dj met lasser show, deze betalen wij voor 3 uurtjes 100 euro..
Want als dit soort DJ's er nou eens NIET waren, (of ze hanteerden een redelijke prijs) dan moet de grote massa (lees: het publiek) de normale gage WEL betalen en konden de jongens die duizenden Euro's hebben geinvesteerd in goede apparatuur en die een stukje kwaliteit neer zetten tenminste op een fatsoenlijke manier hun boterham verdienen.
Greetzzz... <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
John
In dat spaanse café, dansten wij olé... Maria Magdalena... <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>





Comment