Roadies voor pukkelpop 2006

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • axs
    Moderator
    • Jun 2002
    • 2687

    #1

    Roadies voor pukkelpop 2006

    HASSELT - De organisatie van Pukkelpop 2006 en het Molse multimedia bedrijf GriN geven vanaf nu een extra dimensie aan de 21ste festivaleditie. Op de webstek www.pukkelpop.be kan iedereen het driedimensionale game van Pukkelpop gratis spelen of downloaden.Wie de jubileumeditie van Pukkelpop 2005 meemaakte, kan nu al een virtueel bezoek brengen aan de weide van Pukkelpops mainstage 2006.
    “‘Pukkelpop online 3D-game’ is gebaseerd op de hardwerkende roadies die er steeds voor moeten zorgen dat de instrumenten van de artiesten op tijd op het podium geplaatst worden,” vertelt Dominique Reynders van GriN. “In elk van de 8 levels kruipt de gamer in de huid van een roadie en moet hij flight cases via de weide naar de main stage brengen. Naast de leuke animaties in het spel is er ook een informatief luik.Telkens wanneer een gamer een volgend level betreedt worden bands aangekondigd die ook daadwerkelijk gaan optreden op het mainstage van Pukkelpop 2006.”
    Het bedrijf GriN is niet aan haar proefstuk toe. Sinds haar oprichting in 2002 ontwikkelt GriN geavanceerde games, websites, 3D animaties, visualisaties, PC en Pocket PC applicaties. GriN is één van de weinige Belgische specialisten in het ontwikkelen van online games. Maar ook de infromatiezuilen, waarmee GriN voor het eerst uitpakte tijdens de Dierenhappening in de Grenslandhallen zullen straks op Pukkelpop te zien zijn.“Tijdens Pukkelpop 2006 zal het I-MAP systeem ook beschikbaar zijn op interactieve zuilen, die opgesteld worden in de backstage.
    Artiesten, pers en medewerkers kunnen zo via de zuilen van GriN eenvoudig hun weg vinden op het festival en rechtstreeks toegang krijgen tot nuttige informatie.” DJ


    If its true that we learn from our mistakes, some of us are working on getting one GREAT education!
  • kokkie
    • Nov 2003
    • 1166

    #2
    Joepie, ik heb het niet gehaald!!!!
    Project manager licht voor kleine en grotere klussen binnen en buiten de provincie (nooit in het dorp).

    Comment

    • FBE
      • May 2006
      • 21

      #3
      wat je zegt kokkie, dat publiek is bijna net zo vervelend als in het echt

      gr FBE

      Comment

      • ronny
        • Dec 2002
        • 2138

        #4
        helaas, ik was te traag. vind het toch moeilijk als in het echt want daar wordt alles aangeleverd aan de achterkant van het podium waar nou net geeeeeeen publiek staat

        mvg
        ronny
        niet zagen, gewoon doen!

        Comment

        • EVfreak
          • Jan 2006
          • 146

          #5
          Hmm

          Dat volk komt gewoon achter je aan terwijl jij met dozen,kisten,... aan het slepen bent! In het echt kan ik mij niet voorstellen dat ze zo geinteresseerd zijn in die spullen.Eerste ronde gehaald,en vond het toen genoeg geweest,ben nu écht aan wat te eten toe

          Comment

          • tuurKE
            • Jan 2005
            • 252

            #6
            kom zelf met moeite door het eerste level!!!

            kan maar nie van de groupies afblijven!!!

            maar verder leuk, heel leuk!!

            greetz Tuur
            Maar wij hebben.......
            .......chamsys!!

            Comment

            • muddy
              • Jul 2006
              • 21

              #7
              ik word helemaal gek van die verliefde mensen die als hondjes achter me aan waggelen.

              Comment

              Working...