Soundlab scanners
Collapse
X
-
Soundlab scanners
Energy base Light & Sound Logic Systems, Turbosound, Dateq, Pioneer, Labgruppen, QscLabels: None -
Aan het armatuur, de gobo's en de kleuren te zien heb ik in een ver verleden wel eens met een dergelijke spot gewerkt, alleen dan onder een andere naam. Ik kan me niet echt moeilijke dingen herinneren, maar wellicht dat je iets meer over je problemen kunt vertellen?citaat:Geplaatst door reflection
een kennis van me heeft onlangs 2 soundlab scanners gekocht, met controller, nu hebben we er daar even mee lopen spelen, best leuke dingen, alleen de controller en de dips zijn echt niet te bedienen als andere panelen.
heeft er iemand ervaring of sugesties?
het is een g017s van soundlab
edit:
Ik kan me ineens iets vaag herinneren dat er een aantal waren die 4 knopjes hadden op een klein printplaaatje, met daarop een 7 segmentsdisplay.
Als ik het goed heb kon je met 1 van die knopjes een "menu" doorlopen. Dan kom je opeens 'c' van channel tegen. Als je dan op enter drukt kan je het kanaal instellen. Eerst werd dan de 'h' weergegeven en kon je de hondertallen ingeven, vervolgens de 't' van tientallen... etc..
Good luck -
ja is zo'n kleine simpoele controller met een paar buttons.
je moet keizen uit projectors, programma, scene, en je hebt sve, delete, up, down.. ook heb je 6 faders waarvan de eerste is om een scene te kiezen, de scans zelf kun je dus dmv de dip's toewijzen .. dan gaan ze gelijk maar ze doen dus niks met de programma's.. en je kan met de faders doen wat je wil, alleen fader 1 doet iets..
heeft et niemand een gebruiksaanwijzing of iets dergelijks van deze combinatie..?Energy base Light & Sound Logic Systems, Turbosound, Dateq, Pioneer, Labgruppen, QscComment
-
ff iets anders....
is dit niet de go17s?????????
ik heb die in mijn bezit, maar die van jou site(foto) ziet er echt anders uit......
raar of heb ik het verkeerdgreetz,
LJ Kwaak (Jeroen)Comment
-
jah de g017s is het jah, als je me enige gebruikersaanwijzingen zou kunnen geven en hoe te progameeren, zou fijn zijn.Energy base Light & Sound Logic Systems, Turbosound, Dateq, Pioneer, Labgruppen, QscComment
-
Dit is weer een typisch oem product he. O.a Sky tronic[xx(] heeft deze dj-scanners ook in haar assortiment zitten. Zelf hebben we ook vier van deze dj-scanners staan dus heb je vragen over deze scanners dan kan ik je daarmee helpen.
MartinMidas verona 400 + KS audio-T12 + BSS DPR fx => i'm lovin' it ! ;-)Comment
-
kan toch? kep een gigantische hekel aan Velleman en toch heb k er 2 scanners gekocht.citaat:Geplaatst door kwaak
je vindt het niks, maar toch heb je er vier of begrijp ik het verkeerd?
waarom? ziet er voor het publiek (toch geen verstand van
) heel professioneel en leuk uit en het kost jou geen hol (bij wijze v spreke, koste me alsnog €289,- p stuk excl. lamp)
Comment




Comment