MovingHead test op PA Markt 29 Maart 2003

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Turboblauw
    • Sep 2002
    • 137

    #61
    hej

    Oke ben misschien iets te fel geweest!
    Ik heb Deej zelf nog niet gesproken, ik denk ook dat er niet veel terecht van is gekomen: moet zeggen vind het erg jammer, ik hoop dat we dit volgend jaar weer kunnen proberen dan en gewoon met zijn allen er aan werken... en dan moet ik denken dat we met al de kwaliteiten die we hier op het forum hebben zitten toch, tot een flinke (misschien wel serieuse test) kunnen komen. kunnen er misschien ook wat eerder aan beginnen.

    We hebben het in ieder geval geprobeerd<img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>

    Mvg larz


    \"ej Meneer de DJ mag de bas wat zachter de Glazen kom van de bar afzetten\", vind je het gek met 6 basjes en 4 topjes Turbosound TMS 3[:P]

    Comment

    • LJ Gerrit
      • Apr 2002
      • 479

      #62
      citaat:

      De grootste flater die de uitvoerders van de test in mijn ogen hebben gemaakt is de manier van communiceren aangande het niet deelnemen van martin met zijn mac250.
      Het opplakken van een uitvergrote email zonder verdere verklaring of uitleg is van een dermate grote kinderachtigheid dat ik eigenlijk helemaal niet meer de moeite heb willen nemen om hier iets over te zeggen, nachtje slapen doet wonderen vandaar het volgende:

      Martin geeft duidelijk aan waarom ze niet deelnemen, ik mis een verklaring van de Robe250, Sgm Giotto250, Coemar250, showtech250 en ik vergeet er vast een heleboel.
      Is het niet deelnemen veroorzaakt doordat martin niet meedeed en men niet kon vergelijken? ...in de ogen van velen is de mac250 immers HET referentiepunt.
      Werd het niet deelnemen van deze merken veroorzaakt door de incompetente organisatie?
      Ralph, ik ben het helemaal met je eens!! ps je bent bijvoorbeeld wel de spotjes van High-end en Clay-Paky vergeten.

      Wegens prive omstandigheden kon ik helaas niet aanwezig zijn op de PA-markt. Ik had dan graag het e.e.a. kunnen toelichten voor het niet deelnemen van de Martin Mac250.

      Verder had ik het van de uitvoerders van de MH test gepast gevonden, om persoonlijke gerichte post intern te houden. Fairlight is een bedrijf dat open communiceerd op het J&H forum, op deze manier wordt hierop, een kinderachtige manier misbruik van gemaakt.

      Martin MX-10 ---The return of the scanner---
      ------------------------------------------------
      Without colour, there is no perception
      ------------------------------------------------
      MvG

      Gerrit Schottert
      Controllux

      Comment

      • ralph
        Banned
        • Aug 2000
        • 2649

        #63
        Heej, heeft CP een 250 msdheadje? <img src=icon_smile_kisses.gif border=0 align=middle>

        &gt;&gt;&gt;&gt; voor zelfbouwers: eet voedsel dat gaar is, koop spul wat klaar is!&lt;&lt;&lt;&lt;

        Comment

        • Jan-Peter
          • Jan 2001
          • 311

          #64
          citaat: De grootste flater die de uitvoerders van de test in mijn ogen hebben gemaakt is de manier van communiceren aangaande het niet deelnemen van Martin (Fairlight) met zijn mac250.
          Het opplakken van een uitvergrote email zonder verdere verklaring of uitleg is van een dermate grote kinderachtigheid
          Op verzoek van DeeJ heb ik als ontvanger van deze e-mail kontakt gelegd met W. Jaegerman van Fairlight en hem gevraagd of de inhoud van de mail openbaar gemaakt mocht worden. Daar was klaarblijkelijk geen verder overleg voor nodig en ik kreeg direkt toestemming.

          Voorts heb ik mij ook staan verbazen over het opbouwen van een compleet carré, waar uiteindelijk niets aan heeft gehangen, behalve de reklame van Fire & Ice.
          Daarnaast had ik een spanscherm beschikbaar gesteld om de lichtopbrengst te meten. Helaas is men bij het afbreken niet echt helemaal zuinig omgegaan met het scherm. Eerst het scherm met de witte zijde op de grondleggen en daarna gaan schuiven. Gevolgen een scheur van ca. 12 cm.

          Wellicht treft mij, als organisator van de PA-markt, ook enige blaam door niet verder door te vragen over hoe en wat er gehandeld zou worden. Maar dat komt meer door mijn eigen on-ervarenheid op het gebied van Moving Heads en de (on)mogelijkheden daarvan.
          Feitelijk heb ik niets meer gedaan dan de ruimte beschikbaar gesteld.

          Ten tijde van de beurs zijn er ook vragen gesteld om ook eens een monitor-test te doen of een PA-set-test tussen verschillende luidsprekerfabrikanten. Gezien deze opgedane ervaringen, denk ik dat dat laatste iets is voor de gerenommeerde bladen als Music maker, Pro Audio+Visie en AV & Stage Magazine.
          16 februari 2008... PA-markt !

          Comment

          • ralph
            Banned
            • Aug 2000
            • 2649

            #65
            zeker, mar niet zonder ervaren gebruikers...lijkt mij!

            Want je kan testen wat je wil, het gaat om het maken van een vergelijking.

            nog ff reageren op het publiceren van die e-mail, aan jp geadressseerd....

            Al heb je toestemming: dan verlag je je nog niet tot dit niveau, en de veroorzaker van de schade zal zich neem ik aan bij jou melden jp!

            Met fire&ice heb ik geen medelijden, die hielpen ff bij het opbouwen van die truss...als ze dat zo voor mij hadden gedaan dan waren ze vroeg thuis geweest die dag!

            vergelijkingstests kunnen heel nuttig zijn, mar zorg dan da je met een serieus plan komt, en bedank anders voor de eer...

            &gt;&gt;&gt;&gt; voor zelfbouwers: eet voedsel dat gaar is, koop spul wat klaar is!&lt;&lt;&lt;&lt;

            Comment

            • BENjpt
              • May 2002
              • 381

              #66
              Ik ben benieuwd wie er nog het lef heeft een test op te zetten met wat dan ook..<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

              On topic: OK de 'test' was rommelig, maar het initiatief: B'vo!

              gr.

              Love, Life and Lighting. The 3 most important things in life!
              Love, Life and Lighting. The 3 most important things in life!

              Comment

              • Rv
                • Feb 2001
                • 1086

                #67
                Inderdaad, ik juich het initiatief ook toe. MH's interesseren me persoonlijk niet, maar ik had graag alle setjes die daar stonden wel eens naast mekaar gehoord. Altijd leuk om te vergelijken ...

                ____
                Rv.
                ____
                ____
                Rv.
                ____

                Comment

                • djdarno
                  • Dec 2002
                  • 75

                  #68
                  Naast elkaar?? jammer genoeg was het geen echte vergelijkings test (op papier ja). Misschien maakte dat het wel saai.

                  In de 2 uur dat ik daar rond gelopen heb, heb ik maar 2 verschillende movingheadjes zien staan. Na 5 minuten naar een witte circel te hebben gekeken ben ik maar weer doorgelopen. Steeds als je er weer langs kwam zal je wel weer wat anders maar het duurde zo lang. Nu zal je wel zeggen, de spots moeten lang aan staan voor een goede test. dat klopt maar het is wel saai om te zien!!!. Ik weet dat er niet zoveel ruimte is, maar een echte vergelijkingstest (alle spots naast elkaar) was misschien veel boeiender en interesanter geweest.

                  Wat voor een soort licht meter werd er eigenlijk gebruikt?? van veraf leek het net een hokupoky altai meter!!!!! Misschien heb ik het niet goed gezien!!

                  Toch ben ik van mening dat deze test niet tot recht komt op een PA-markt. Dit blijkt ook uit het ontbreken van een aantal grote merken, die waarschijnlijk geen heil zagen in de test. (verkeerde doelgroep???) De movingheads die er stonden bijv 5stars moeten zich nog bewijzen (net nieuw) dus grijpen ze elke vorm van publiciteit aan. Dit kon je wel zijn aan hun 'beurs' standje. Dit was de einig stand waar geen 2ehands spul te koop was (samen met de catering hoop ik? en het MH test gebied).

                  Als er volgend jaar een nieuwe test komt dan hoop ik dat deze wat boeiender word dan die van dit jaar.


                  Comment

                  • joostnieuw
                    • Jul 2002
                    • 21

                    #69
                    ging dus helemaal nergens over.............

                    zonder juiste meetapparatuur en randvoorwaarden etc. slaat zo'n test helemaal nergens op!

                    Zoals al door anderen gezegd: leuk idee, waardeloze uitvoering!

                    Comment

                    • Niek...
                      • Nov 2001
                      • 1094

                      #70
                      Kritiek is onmisbaar om een volgende test beter uit te kunnen voeren, maar laten we de kritiek dan wel opbouwend houden! Aan verwijten en loze kreten hebben we niks, maar zeg wat je kritiek is en onderbouw het...

                      Ik denk dat ieder voor zich weet wie ik wel/niet bedoel...

                      Greetz Niek
                      <b><font color=\"orange\">Greetz Niek</b></font id=\"orange\">

                      Comment

                      • showband
                        • May 2001
                        • 4516

                        #71
                        citaat:
                        gerenommeerde bladen als Music maker
                        eh, Jan-Peter. Laten we aub niet denken dat Music Maker kennis in eigen huis heeft. <img src=icon_smile_evil.gif border=0 align=middle>


                        lekker belangrijk!
                        lekker belangrijk!

                        Comment

                        • rinus bakker
                          • Mar 2002
                          • 5429

                          #72
                          citaat: eh, Jan-Peter. Laten we aub niet denken dat Music Maker kennis in eigen huis heeft.
                          [Breek me de bek niet open over de vakkenis van de redacties van bladen uit die stal! AV-magazine en Podium horen daar toch ook bij? Dat is de (v/h) Quiddity-reclamefuik-organisatie? LOL!
                          Worden elke vijf jaar weer verder gereorganiseerd en gesaneerd, maar het kennis-niveau blijft al jaren in de buurt van het vriespunt!
                          Advertorials vullen ongeveer alle pagina's die vrij blijven tussen de reclame door!
                          Dat soort bladen zouden geen abbonnementskosten mogen rekenen, en gewoon bij de wekelijkse huis-aan-huis-pulp moeten worden geleverd. Zo dat was even OFF-topic!]

                          Ik denk dat er een loofwaardig initiatief genomen is, en dat zoiets zeker navolging verdient.
                          Alles kan altijd beter, en daarvoor bestaan er dingen als dit forum.
                          Een consumententest voor showlight-gebruikers? Moet je kijken hoe graag scheerapparaten-koelkast-tv-videocamera en al die andere fabrikanten een advertentiecampagne opzetten als ze eenmaal áls beste getest' of 'voordeligste koop' blijken te zijn. Dat scheelt tientallen percenten in de omzet!
                          Die importeurs en/of fabrikanten en /of dealers zijn waarschijnlijk kopschuw of hebben echt wat te verbergen! Doorgaan met dit initiatief!

                          Als Murphy zich met Newton heeft bemoeit, kun jij weer beginnen op de vloer!!
                          een verdubbelde gebruikscoefficient is echt geen luxe

                          Comment

                          • Robert  R
                            • Feb 2001
                            • 78

                            #73
                            Misschien mis ik het maar waar kan ik de uitslag vinden van de test of moet deze nog uitgewertk worden.
                            Sorry als ik over een link heen ben gelezen ofzo.
                            Ik ben erg benieuwd.

                            Ps. Ik heb zelf zo'n testje wel is geprobeerd met een mac'je en movitec dus ik laat me verrassen



                            Comment

                            • Walter Jaegermann
                              • Nov 2000
                              • 46

                              #74
                              Even een reactie op het voorgaande:

                              Waarom Martin niet meedeed aan de test is door ons naar de organisator van de test en naar de organisator van de PA-markt duidelijk gecommuniceerd.

                              Deze communicatie is na overleg door Jan Peter met ons openbaar gemaakt op de PA-markt. Aangezien collega Gerrit op dat moment niet op de zaak aanwezig was (hij was Moving Heads demonstreren bij klanten en zo...; ) heeft hij niet meegekregen dat Jan Peter een aantal uur voorafgaand aan de PA markt (vrijdagmiddag) hiervoor toestemming vroeg. Maandag de 31e was hij ook onderweg, dus hij wist simpelweg niet dat wij contact hadden gehad.

                              De manier waarop de mail is gecommuniceerd laat ik uiteraard voor rekening van Jan Peter maar e.e.a. is in ieder geval wel door veel mensen gelezen, gezien de reacties die er bij ons over binnenkomen. Vrijwel alle reacties op de mail zijn positief, met name van de mensen die bij de test aanwezig waren. Hen is duidelijk waarom Martin er niet stond.

                              Wat een aantal mensen misten op de stand waar de test gehouden werd, is de communicatie tussen de organisator van de test en alle andere afwezigen, zoals hiervoor al heel scherp door Ralph werd opgemerkt. Met andere woorden, waarom waren zij er niet?

                              Wellicht dat DeeJay hier nog iets over kan meedelen?

                              Zoals in de mail al aangegeven, vinden en vonden wij het initiatief voor de test grote klasse en verdient DeeJay hiervoor het respect van alle professionele lichtmensen. Zoals DeeJay zelf al aangeeft, heeft hij zich vergist in de hoeveelheid werk wat e.e.a. met zich meebracht en daar is duidelijk iets niet goed gegaan als ik het forum "beluister".
                              Ook het feit dat het testkader, de fysieke manier van het testen en de testers een week voor de test nog niet waren vastgesteld, heeft:
                              a. het imago van de test
                              b. de test zelf
                              geen goed gedaan.

                              Verder was de testlokatie (midden op de PA-markt) en het feit dat niet duidelijk werd aangegeven wanneer de test begon, hoelang deze duurde en waarop werd getest er debet aan dat veel mensen de test welliswaar hebben gezien, maar zich niet bewust waren van het feit dat er een test was.

                              Het zal DeeJay inmiddels heel duidelijk zijn wat hij een volgende keer anders zal willen doen.
                              Ik ben ook heel benieuwd naar de uitslag van de test.

                              Rest mij om DeeJay en Jan Peter t.z.t. bij ons uit te nodigen om onder het genot van een bak Bemmelse koffie onze Mac 250 Krypton te demonstreren.

                              Groeten,

                              Walter Jaegermann
                              Walter Jaegermann

                              Comment

                              • test12
                                • Jan 2003
                                • 901

                                #75
                                Wij lusten ook wel een bakje bemmelse koffie, zijn benieuw naar de
                                andere merken die jullie showen. Of werkt dat bij jullie niet zo<img src=icon_smile_question.gif border=0 align=middle>
                                We kunnen natuurlijk ook zelf wel een paar merken meenemen waaronder onze favoriet <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>. (Vergelijk prestatie meerwaarde, prijs)
                                Zijn benieuwd.

                                M.v.g. P. rullemand.

                                ________________________
                                Virus onder beginners:
                                doorgaan terwijl het al lang leuk geweest is.
                                ________________________
                                Er is toch nog wel iemand die nog harder kan, MOOI of niet.

                                Comment

                                Working...