Ik maak altijd al ons apparatuur schoon met multifoam van C-inco. Dit is een relatief onbekend merk maar het mooiste is dat je er alles mee schoon kan maken. De lensen kan je er mee schoon maken maar er zijn betere manieren voor zoals Kleenmix van Van Vossen deze mix laat absoluut geen laag achter en maakt de lens anti statisch zodat het niet zo snel opnieuw stof aantrekt. De ventilatoren spuiten wij ook in met multifoam, even in laten trekken en daarna met de compressor er overheen (wel even de ventilator tegen houden anders verbranden de lagers). Al deze schoon maak middelen halen we bij Fairlight.
grote kuis in de Moving Headjes
Collapse
X
-
-
-
Goeiemorgen zeg, lezen is nog steeds ook een vakcitaat:
DJDARNO
Waar zit dat "schoonmaak bedrijf" waar je die spullen haalt?
En zoeken blijkbaar ook, hier kun je zelf toch wel een adres bij scoren denk ik??citaat:Al deze schoon maak middelen halen we bij Fairlight.
De groeten, Jasper
* lichtnicht, roadie, drive-in dj, student... kheb t maar druk mee <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> *Comment




Comment