Dimmers

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • SMC_lightcrew
    • Dec 2007
    • 13

    Dimmers

    he allemaal

    Op onze middelbare school, hebben we ieder jaar een groot schoolcabaret. Daarbij gebruiken we veel lichtapparatuur. Onze oude dimmers zijn bijna aan vervanging toe, en we willen dus nieuwe gaan kopen, maar hebben geen idee hoe en wat!

    Wie weet er een paar goede dimmers, die zeer betrouwbaar zijn, liefst eentje die 4 par 64 lampen aan kan en niet te duur zijn?? (zijn deze ook als T-4 princiepe te krijgen?)

    JVG
  • SMC_lightcrew
    • Dec 2007
    • 13

    #2
    srry

    ben niet echt compleet geweest,
    de dimmers moeten(!!) shuko-uitgangen hebben voor naar de lampen en een 3-pins XLR in out voor de DMX kabels.

    JVG

    Comment

    • nielsb
      • Jun 2006
      • 98

      #3
      Hoeveel en welke lampen hebben jullie allemaal dan? Als je alleen maar 4 par 64 lampen hebt dan is een t4 makkelijker. Maar volgensmij hebben ze het hier vaker over dimmers gehad dus gebruik ff de zoekfunctie

      Comment

      • axs
        Moderator
        • Jun 2002
        • 2687

        #4
        Zoekfunctie brengt zeker raad...
        overige vragen kunnen in de bestaande topics.
        If its true that we learn from our mistakes, some of us are working on getting one GREAT education!

        Comment

        Working...