wall mount voor monitoren

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • pro`d`user
    • Jun 2002
    • 534

    #1

    wall mount voor monitoren

    Beste forummers,

    Ik wil m'n Mackie Hr-824 aan de muur hangen, nu vraag ik mij
    af of iemand ervaring heeft met

    Zijn ze degelijk?
    Is dit sowieso wel een goed idee of is het slimmer om een plankje hout aan de muur te bevestigen en daar wat schuim onder te leggen?

    Alvast bedankt,
    Barry K.
    Wij werken met EV ole ole
    In de studio: Tascam, AKG, Shure en Mackie Hr-824
  • test12
    • Jan 2003
    • 901

    #2
    Weinig reacties, dan maar eens mijn mening.
    De producten van vogels zie je echt wel vaak, en zijn er al tientaljaren en heb eigenlijk nog nooit slechte ervaringen gehad of van gehoord.
    Denk dat je de montage tegen de wand en de montage aan de Mackie goed moet uitvoeren.
    Gezien het feit dat het in het Recoding & broadcast forum geplaatst is, is er neem ik aan ook niet direct gevaar voor personen. Dus als hij stevig zit en dat jij er zeker van bent dat het blijft zitten dan is het goed. Als het niet zo is dan zullen de reacties nu wel komen.
    Hopende een waardevolle bijdrage te hebben geleverd m.v.g. Herman
    ________________________
    Er is toch nog wel iemand die nog harder kan, MOOI of niet.

    Comment

    • Mathijs
      Moderator
      • Aug 2002
      • 1353

      #3
      Denk er ook even over na of de speakers wel bedoelt zijn om tegen een muur te zetten. Dus vergeet de laag roll-of filters niet en dat soort dingen. Ook zijn de Hr-824 redelijk zwaar (actief dus versterker enz) je hebt dus wel flinke steunen nodig om ze goed op te kunnen hangen.

      Als je een plank maakt kan je er bitumen onder leggen.

      Comment

      Working...