Studio bouwen.

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • RifatSahin
    • Nov 2007
    • 30

    #16
    en heren ?? zou dat voldoende zijn??

    ik was vergeten dus de isolatie erbij te doen...

    Comment

    • R. den Ridder
      • Sep 2000
      • 1500

      #17
      Hoi, Als je per se aan de mac wil (altijd goed!) is het misschien wijs eens te kijken naar een 2dehands-oplossing.

      iedereen dumpt zijn oude Mac Pro g5's omdat ze een intel bak willen. voor een dual 2,5 ghz met scherm en aanverwanten betaal je altijd minder dan 1000 euro, en daar kun je echt nog wel leuke dingen mee doen!

      verder; vergeet niet een koptelefoonverdelertje in te plannen, als je een keer met een paar man tegelijk wil werken of voorbeluisteren en dergelijke is het balen als je daar niet een paar tientjes aan hebt uitgegeven.

      Comment

      • Jacob
        • Jan 2006
        • 152

        #18
        Er worden voorbeelden genoemd aan apparatuur die op zich allemaal goed zijn. Er is een mega hoeveelheid keuze aan thuisstudio/muzikanten 'meuk'.
        Allemaal hebben ze hun eigen voor en nadelen.

        Over het algemeen is het nog steeds waar dat kwaliteit geld kost.

        En ga je goed inlezen. Veel vragen die je stelt zijn basiskennis studiotechniek en zijn allemaal op internet te vinden. (er worden op dit forum links naar websites gegeven) Geloof niet alles wat je leest. Er staat ook ontzettend veel onzin op forums en internet.

        Comment

        Working...