Bestaan op één set?

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Triple S
    • Sep 2000
    • 808

    Bestaan op één set?

    Zou het hypothetisch gesteld mogelijk zijn om als verhuurbedrijf te bestaan op de verhuur van één grote set. Formaatje voetbalstadion bedoel ik dan.

    Theorie hierachter is dat als je twee of meer sets op de weg heb zitten, de kosten ook evenredig stijgen. Heb een keer gehoord/gezien van iemand die één grote Airforce-set in de verhuur had (uiteraard ook in kleinere setup te verhuren), en daarvan kon bestaan.
    Zelf kon ik het niet zo geloven, maar aan de andere kant, als de set veel verhuurd is, kan het misschien weer wel.

    Groot zijn, betekend dus niet per definitie meer overhouden, hoe denken jullie hierover?

    Don't call me DJ!
    Don\'t call me DJ!
  • Davy Gabriels
    • Aug 2002
    • 819

    #2
    citaat: Theorie hierachter is dat als je twee of meer sets op de weg heb zitten, de kosten ook evenredig stijgen
    Mijn instelling is dat ik liever 2 kleine sets verhuur(privéfeesten,bruiloften) dan 1 grote set (fuif,PA).Voor de 2 kleine sets kan je de volle huurprijs vragen,terwijl voor een grote set er al snel kortingen van 20% en meer verwacht worden. Alleen zullen transportkosten hoger oplopen,maar hier heb ik niet veel last van aangezien ik hier spreek over kleine setjes...

    Comment

    • Ws Soundexpresse
      • Jun 2001
      • 1007

      #3
      citaat:Groot zijn, betekend dus niet per definitie meer overhouden, hoe denken jullie hierover?
      Mee eens! Als je groter bent stijgen ook de:
      *personeels kosten
      *huur van evt. hal/loods ed.
      *vervoers kosten
      *verzekering
      *en nog veel meer wat ik niet genoemt heb.

      Als je je werk gewoon goed doet, en 'n beetje verstandig investeerd hoef je ook niet groot te worden om er van te kunnen leven.

      En idd, van een set kun je bestaan, maar dan wel bijv. een vaste band die je 100x per jaar kan doen incl. technicus (als je het echt alleen daarvan wilt doen, ben je die technicus dus zelf).

      Ik ben nu zo'n 1,5jaar full time bezig met m'n bedrijfje, en zo veel spullen heb ik nu ook weer niet, en het is goed te doen, gewoon een kwestie van plannen ed. (is wel al een aantal keren mis gegaan, maarja, aldoende leert men<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>).

      Ik denk als je gewoon je werk goed doet, je best een eind kan komen. Je moet ook niet bang zijn om voor bepaalde dingen mensen in te huren (doe ik voornamelijk voor geluid bij bandjes ed., dat is dus een van de fouten die ik in het verleden heb gemaakt, en op deze manier dus goed opgelost is).

      MVG Willem (info@w-s-s.nl)
      Sound-Light-Laser-Foam-Dancefloor

      Comment

      Working...