Musical HELP

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Daan Hoffmans
    • Aug 2000
    • 1225

    #31
    Denk dat jij een andere Aladdin gezien hebt dan ik Ivo... Zegt me helemaal niks...

    Ik heb ook een site........
    Wie niet slim is moet dom zijn...
    <center><i>\"Alles wat schuift doen we naar boven, alles wat draait naar rechts\"</i></center>

    Comment

    • Ibvee
      • Nov 2002
      • 714

      #32
      citaat:1. liever weinig goede mic.s (zelf heb ik sennheisser K6-systeem) dan
      veel dynamische mic's.
      Volgens mij bedoel je hiermee dat dynamische mic's niet geschikt zijn voor dit werk. Of heb ik dat mis? <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
      citaat: 2. richtpijpen richten en zijn dus niet bedoeld voor korte afstanden, heen en weer lopen vlak voor de mic is dan knap irritant. Ik gebruik de richtpijpen steeds minder, er zit nl. vaak iemand aan je spullen, gewone nier is minder critisch en kun je nog eens door mensen van de erste rij naar voren laten schuiven ivm gordijn-ellende.
      wil graag veel leren hiero, kan je me uitleggen hoe je dat precies bedoelt?

      Doeg =&gt; Micha

      Daaaaaaaaaaag
      De groeten => Micha

      Comment

      • rozema
        • Feb 2003
        • 2

        #33
        Hallo Micha,

        Er zijn wel goede dynamische mic's die een eind in de richting komen van condensatorpijpjes, deze echter net zo duur of duurder (Senheisser 421 bijv. ) en bijna altijd heel veel groter en zwaarder, dus lelijk om te zien en zware statieven nodig.

        Richtpijpen bundelen het hoog bijna allemaal in de betaalbare klasse (300-400 euro), de dure MKH serie van senheisser heeft dit probleem veel minder, kan ik ook niet betalen (1000 - 3000 euro per stuk !!).
        Het werkt net als bij sterk bundelende hoornluidsprekers, recht ervoor is het geluid hard en helder, opzij veel zachter en doffer. dus bij bewegende objecten, varieert niet alleen het volume, maar ook de klankkleur en dat allebei, dezelfde kant op. Dus zachter en doffer OF harder en helderder. Een nier heeft ook van opzij een acceptabele klankkleur en je hebt er minder van nodig en ze zijn ietsje goedkoper.



        Comment

        • cobi
          • Aug 2002
          • 1083

          #34
          citaat:
          citaat:
          --------------------------------------------------------------------------------

          Die complimenten waar jij het over hebt krijg je niet voor het geluid/licht wat goed gegaan zou zijn. Je krijgt die complimenten voor het oplossen van de problemen die jezelf veroorzaakt hebt doordat je niet genoeg bent voorbereid.


          --------------------------------------------------------------------------------

          Dat is zeker niet waar cobi. Complimenten krijg je omdat je met beperkte middelen toch nog iets moois weet te maken. Dat heeft niets te maken met voorbereiding, maar wel alles met je kennis en creativiteit. Daarnaast zijn het vaak anderen die jouw problemen veroorzaken (mensen die bugetten bepalen, die de zaal huren, regie-zeurs, etc).

          Wel koffie?
          Dat kan inderdaad werken wat jij zegt, maar als je je voorbereidingen goed hebt gedaan, hou je te plaatste (tijdens de show en repetitie) veel meer tijd en creativiteit over om je produktie tot een succes te maken.

          Neem van te voren al het draaiboek door. spreek Que's af, maak een podium plan in over leg met choreografen zodat je weet wanneer iemand waar staat en welke mic je open moet zetten. Je bent de regiseur en acteurs dan 2 stappen voor en je zult zien dat je een stuk rustiger achter je mengtafel zit.


          Spelingvouten onder voorbehout...

          Comment

          Working...