Midas Neutron

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • badboyscrew
    • Aug 2000
    • 304

    #16
    een SD-7 is 253 inputs en of dat dan mono,stereo of multi is maakt niet uit
    groeten alex

    Als je de bank 1000 euro schuldig bent, heb jij een probleem. Maar als je de bank een miljoen euro schuldig bent, hebben zij een probleem.

    Comment

    • MusicXtra
      • Feb 2006
      • 9316

      #17
      Volgens mij is het een stuk handiger om bij producties met meer dan 100 kanalen gewoon twee FOH consoles neer te leggen met twee techs erachter.
      De nieuwe Brooklyn-Audio Impact Top doet het geweldig!

      Comment

      • peterwagner
        • Oct 2008
        • 317

        #18
        Originally posted by MusicXtra
        Volgens mij is het een stuk handiger om bij producties met meer dan 100 kanalen gewoon twee FOH consoles neer te leggen met twee techs erachter.
        Dat ligt helemaal aan de show, bij musicals met lange repetities en goede automation kom je een heel eind.

        Comment

        • ljanton
          • Sep 2003
          • 373

          #19
          Nuja het is dus een nieuwe console geworden de Midas Pro-X waarbij er een Neutron audio system is in verwerkt... Brand er maar op los... http://www.midasconsoles.com/Products/pro-x.aspx

          Comment

          • ljanton
            • Sep 2003
            • 373

            #20
            Gezien de spec's zal dus de XL-8 eruit gaan en de Pro-X het nieuwe vlaggenschip worden.
            168 inputs simultaan tov 112 van de XL-8 etc...

            Comment

            • ljanton
              • Sep 2003
              • 373

              #21
              En we weten nu ook een richtprijs, $41,999. Hij kan 2 maal zoveel als de XL-8 en ook 2 keer zoveel DSP. Toch ligt de prijs vele lager dan de XL-8 kostte?

              Midas are launching their brand new PRO X digital live sounds console at the Prolight and Sound exhibition in Frankfurt this...

              Comment

              • jadjong
                • Oct 2003
                • 654

                #22
                Je koopt een computer, geen handmatig gesoldeerde weerstanden en condesatoren. Om de capaciteit te verdubbelen moet je alleen in de software 'max channels=64' aanpassen naar 'max channels=128'. De kans dat de DSP acht jaar later 5x zo snel is is ook aanwezig. Zelfs voor de helft van de prijs.
                Last edited by jadjong; 16-03-14, 11:35.

                Comment

                • ljanton
                  • Sep 2003
                  • 373

                  #23
                  Ja, elke digitale mengtafel/piano/drum etc is te herleiden naar een computer... maar daar ben je als consument toch beter bij gebaat dat de spec's omhoog gaan en de prijs naar beneden, of niet?

                  Comment

                  • desolation
                    • Jun 2012
                    • 706

                    #24
                    De grote verklaring is nog veel simpeler.
                    De XL8 was volledig Midas, heeft de volledige devkosten gedragen van heel het Pro en XL8 platform én werd in belachelijk kleine oplage gebouwd.

                    Nu met de Music Group ligt dat wel een heel stuk anders, assemblage en fabricage gebeurt ook gewoon in een specifieke Midas facility in China maar dan aan een uurloon dat 1/10 is van hier.

                    Comment

                    • MusicXtra
                      • Feb 2006
                      • 9316

                      #25
                      Ik heb ernaar gekeken op de beurs maar ik blijf het een enorme kermis attractie vinden, na 5 minuten ermee werken zou ik niet gek staan te kijken wanneer ik ADHD als diagnose zou krijgen.
                      Het design en de goedkoop aanvoelende vreselijke kleur kunststof behuizing zorgen er al direct voor dat ik er nooit een zou kopen, wat is dat een vreselijk lelijk apparaat.
                      Heb wel kwijlend naar de SSL tafel staan kijken, dat is nog eens een strak ontwerp.
                      De nieuwe Brooklyn-Audio Impact Top doet het geweldig!

                      Comment

                      • djspeakertje
                        • Oct 2008
                        • 1912

                        #26
                        Strak, maar ik denk dat ik live liever de Midas onder m'n poten zou hebben. De SSL is weliswaar modulair, maar het idee dat je op iets dat er uitziet als een grote midicontroller een show moet schuiven vind ik niet zo fijn, de Midas geeft in ieder geval de indruk dat je een mengtafel voor je hebt.


                        Daan
                        I met a man with a dollar, we exchanged dollars, I still had a dollar.
                        I met a man with an idea, we exchanged ideas, now we each had two ideas.

                        Comment

                        • ljanton
                          • Sep 2003
                          • 373

                          #27
                          Tja, het is dan ook natuurlijk het prijsverschil tussen de SSL en de Midas dat een rol zal gaan spelen. Hoe dan ook, SSL schudt hier even aan de boom. The new kid on the block van digi live mixers, en tevens het 2de merk van studio tafels dat 'live' gaat.

                          Comment

                          • showband
                            • May 2001
                            • 4516

                            #28
                            Originally posted by desolation
                            Nu met de Music Group ligt dat wel een heel stuk anders, assemblage en fabricage gebeurt ook gewoon in een specifieke Midas facility in China maar dan aan een uurloon dat 1/10 is van hier.
                            voorbeeld dat het met de huidige digitale dure mengtafels niet zo werkt.
                            wanneer je smd boards goed ontwerpt dan bespaar je geen uurlonen met productie in china.
                            vier operators en een begeleider stampen in drie dagen een kwartaal aan productie uit een printlijn.
                            uurloon 5 x 60 uur = 300 uur
                            delen door 100 midastafels onderdelen. 300/100= geeft 3 uurlonen op de printen van zo een ding.
                            Dat is tienjeswerk op zijn best.
                            als je nu alle onderdelen zo met een paar tienjes verschil maakt word een analoog werwerptafeltje van behringer (24 kanaals voor 400 euro) wel fors goedkoper. een paar tientjes op een verkoopprijs van 400 euro is veel.

                            echter een midas van 20Keuro schellt het slechts procenten. En dat ding moet ook nog eens begeleid worden met invliegende UK-china engineers van midas, grote containers van china naar Europa enz enz.

                            dat valt tegen! Je scoort omzetten op productietechnieken en exploitatie van goedkope behringer shit met een sticker "bevat midas pre-amps". In de winkel .
                            Niet op de maakprijs van de midas tafel zelf.
                            Last edited by showband; 19-04-14, 12:11.
                            lekker belangrijk!

                            Comment

                            • MusicXtra
                              • Feb 2006
                              • 9316

                              #29
                              Een SMD board maken kost dan misschien niet zoveel meer om hier te maken maar er zit nog meer in een mengtafel.
                              Een groot deel van de assemblage van een mengtafel is ook nog steeds handwerk, daar kun je ook op een tafel van 20K een hoop besparen door in China te produceren.
                              en vergeet niet dat iedere Euro van de kostprijs al snel 3 Euro is voor wat de eindgebruiker ervoor moet betalen.
                              De nieuwe Brooklyn-Audio Impact Top doet het geweldig!

                              Comment

                              • Olaf Duffhuës
                                • Oct 2000
                                • 2477

                                #30
                                En waarschijnlijk heeft een XL8 wél echte XL3 pre amp's en geen simulatie zoals bij de rest...
                                Olaf Duffhuës

                                **Nieuw - Audio Technica AT2031 - ATM230 - AE2300 - Radial Pro48 - nieuW**

                                Comment

                                Working...