promotie stunt

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • L-S design
    • Dec 2001
    • 51

    #1

    promotie stunt

    Sorry mensen, deze link heb ik ff genomen vanuit een ander topic in het "foto forum".



    Ik ben op dit moment bezig met een promotie stunt voor een grote discotheek in Nederland. Hierbij zijn we een enorme boomcar aan het bouwen om mee rond te trekken.
    Dit alles wordt gedaan in een gerestaureerde volkswagen transporter T2! Schrik niet, hierin liggen 4 bins<img src=icon_smile_dead.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_dead.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_dead.gif border=0 align=middle>, (toevallig precies dezelfde als de 2e in de gegeven foto).
    Het leuke van deze bins is dat we ze ook naar buiten kunnen draaien door 4 gaten in de zijkant. Hierdoor is het mogelijk om makkelijk op stands e.d. te gaan staan (PA e.d.).

    Nu mijn vraag, deze bins moeten gevult worden met speakers. Hieraan zijn een aantal eisen waaraan we moeten voldoen:
    - ze moeten op 4 ohm te draaien zijn (vanwege de auto versterkers)
    - ze moeten zowel goed klinken als: 1. ze naar binnen staan gericht, dus het zogenaamde boomcar effect<img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle>. en 2. als ze naar buiten staan gericht, een soort van PA installatie.
    - ze moeten 15" zijn, anders passen ze niet in de kisten.
    Natuurlijk heb ik ook de vraag of ik nu PA speakers moet gaan gebruiken of Car Woofers? Wat is de beste (en goedkoopste<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>) oplossing?

    succes met het oplossen van dit probleem!!<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>

    P.s. Kijk nou ff niet naar de mid en hoog frequenties! We willen nu alleen die bins vullen!

    Here we go again!
    Here we go again!
  • Ward
    • Aug 2000
    • 352

    #2
    absoluut geen carwoofers gebruiken...

    en 4 ohm? 4x8ohm is toch ook 2x4ohm...

    Laat de discotheek maar lekker betalen voor die speakers.. tis toch promotie!?

    Groet,
    Ward

    Intervisual Laser Productions

    -=(no link? see profile)=-
    Groet,
    Ward

    Comment

    • L-S design
      • Dec 2001
      • 51

      #3
      Och jah, dat punt over die 4 Ohm mag je vergeten. (Sorry tis carnaval, ben niet helemaal op aan het letten!<img src=icon_smile_blush.gif border=0 align=middle>)

      Over die promotie, jah je hebt inderdaad gelijk, laat hun betalen! Maar jah, net zoals altijd heb ik ook een budget opgekregen. Deze ligt op 1250 Euro voor 4 speakers. Ik weet, het is niet veel, maar we weten ook nog niet helemaal zeker of dit gaat werken.

      Ik heb zelf geen ervaring met dergelijke projecten, maar bij zo'n opdracht kan je toch geen NEE zeggen!<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

      Trouwens, je zegt absoluut geen carwoofers, klinken PA speakers een beetje in een auto?

      Here we go again!
      Here we go again!

      Comment

      • Ward
        • Aug 2000
        • 352

        #4
        E 1250,- dan heb je toch vrij ruime keus met 15 inch.

        Groet,
        Ward

        Intervisual Laser Productions

        -=(no link? see profile)=-
        Groet,
        Ward

        Comment

        • Jeroen
          • Aug 2000
          • 1021

          #5
          Ik vind trouwens dat car amps ook niet echt helemaal jovol zijn,... Ik weet niet meer precies hoe het zat, maar je kunt die 12V omzetten naar 220, afhankelijk van het aantal accu's kun je er een paar normale amps in mikken.

          Wat betreft spekers,... check RCF.

          Groeten,
          Jeroen

          &lt;-= Klik voor de sites -=&gt;
          Zie profiel voor wetenswaardigheden en contactinfo

          Comment

          • L-S design
            • Dec 2001
            • 51

            #6
            Auto versterkers zijn inderdaad niet het beste maar daar gaan we in een later stadium naar kijken. Maar inderdaad als het zou kunnen zet ik er net zo lief een "echte" versterker in. Dan ga je werken met een omvormer van 12V naar 220V. Het probleem is alleen met die dingen:
            1. De accu binnen No-time leeg getrokken is! (OK oplossing : extra gel accu's! maar ook die kunnen leeg!)
            2. Er een limiet aan Ampere en Wattage zit op zo'n omvormer. Die ligt meestal niet bepaald hoog!

            Heeft er al iemand ervaring met zo'n omvormer? Tenmindste weet iemand of ik hier een "fatsoenlijke" versterker in kan hangen?



            Here we go again!
            Here we go again!

            Comment

            • Contour
              • Feb 2001
              • 1018

              #7
              Huur gewoon een 10kW generator die op brandstof draait. Dan heb je voldoende vermogen voor de versterkers/speakers.

              MVG Contour

              Comment

              • Pulse
                • Oct 2001
                • 666

                #8
                omvormers(12Vof 24V naar 220V AC) zijn er van zo een 150watt tot 5000 watt continu te verkrijgen. Natuurlijk hoe meer vermogen hoe meer je betaald. Ik zie hier bv in een catalogus van skytronic eentje van 600watt continu en 1500watt piek staan,rendement van 90pct. kost 225eur.
                Hun topmodel kost 950 eur en heeft 2500watt continu

                Maar zelf met die eerste omvormer van 600watt trek je wel op volle belasting 60A continu uit je autobatterij en ik weet niet of 1 batterijtje dat lang houdt.

                MVG,
                Dieter Antheunis, D.D.A. Sound & Light

                Comment

                • L-S design
                  • Dec 2001
                  • 51

                  #9
                  Toevallig, ik ben ook in dat foldertje aan het kijken. Staan leuke dingen in, vooral voor dit soort projecten. Niet de beste kwaliteit, maar werken doet het.

                  Trouwens nog ff, de prijs staat bij mij op 169,95 Euro voor hetzelfde product. Wie heeft de juiste?

                  Here we go again!
                  Here we go again!

                  Comment

                  • )jeroen(
                    • Jan 2001
                    • 546

                    #10
                    Ga niet knoeien met accu's enc. De boomcars van JBL en alle andere audio merken hebben gewoon een 220 V of 400 V aansluiting. Veel simpeler. Jammer is dan wel dat je niet rijdend je auto kan laten stuiteren. Voor tips: koop eens het blad stereodrive. Daar staan altijd wel handige tips in!


                    Gr.

                    )jeroen(
                    Gr.

                    )jeroen(

                    Comment

                    • L-S design
                      • Dec 2001
                      • 51

                      #11
                      Sorry maar dit moet ik even recht zetten. De Boomcar van JBL werkt net als een normale boomcar gewoon op een aantal accu's. Wel heeft hij de mogelijkheid om de versterkers aan te sluiten op een 12Volt aansluiting van buitenaf. Dus jammergenoeg geen 400V<img src=icon_smile_dissapprove.gif border=0 align=middle>.

                      Deze foto is van de JBL wagen zelf, de accu's tenmindste. Wil je meer foto's zien van deze "monster wagen" kijk op:



                      Ik moet zeggen "ZEER VETTE WAGEN"<img src=icon_smile_approve.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_approve.gif border=0 align=middle>!!!

                      Wel alvast bedankt van de tip over dat magazine, zal die morgen eens ff gaan halen/ bestellen.

                      Nu weer ff verder over welke speakers ik er het beste in kan zetten!

                      gr.

                      Here we go again!
                      Here we go again!

                      Comment

                      • Ward
                        • Aug 2000
                        • 352

                        #12




                        Groet,
                        Ward

                        Intervisual Laser Productions

                        -=(no link? see profile)=-
                        Groet,
                        Ward

                        Comment

                        • )jeroen(
                          • Jan 2001
                          • 546

                          #13
                          Sorry maar jij bedoelt toch een andere auto van jbl. Ik bedoelde de chevrolet bus! Daar zaten 7 15" woofers in!!! ze hadden er een soort golfslagbad van gemaakt. Zie die woofers maar eens mooi in een 206 te stampen. En die auto had dus wel een 220 volt aansluiting.

                          Gr.

                          )jeroen(
                          Gr.

                          )jeroen(

                          Comment

                          • Remco vd Werff
                            • Apr 2001
                            • 753

                            #14
                            Jep de Chevrolet bus heb ik ook gezien (auto-beurs). Ze hadden daar een leuk filmpje opstaan, zit namelijk ook een lekker groot beeldscherm in. Belachelijk hard geluid en dat demonstratie personeel van JBL maar enige tijd lekker in die auto zitten, niet zo slim <img src=icon_smile_blackeye.gif border=0 align=middle>

                            Groeten, Remco
                            Groeten, Remco

                            Comment

                            • michiel
                              • May 2001
                              • 1032

                              #15
                              Er zijn auto's die in de buurt van de 170 dB komen, en das best hard. En dan mogen ze niet eens een externe voedingn hebben.

                              Maar als je PA in een suto zet, kun je het beste wel een externe voeding hebben zoals het lichtnet. Met "echt" versterkers kom je veel verder.

                              Groeten, michiel
                              Groeten, michiel

                              Comment

                              Working...