de beste manier om je ruis weg te krijgen is een interface ze komen in verschillende soortenh en prijzen ik heb er 1 van behringer hij koste 40 euro bij feedback en ik heb geen ruis meer zelfs niet met een lidl microfoon!
ook belangrijk is goede kabels niet de duurste maar ook de goedkoopste...
ik heb een hele kleine en budget studio maar heb een goed geluid en wat voor opname software gebruik je ?
U-CONTROL Downloads
bij deze link zit gratis software en geld niet alleen voor behringer!
maar voor alles dit zal ook al enorm helpen.
ga naar pc en download de file kristal het is gratis en echt geweldig beter is het naar mijn idee niet legaal en gratis te krijgen.


Je kan nog zulke mooie spullen hebben, als de spreker geen volume produceert hou je altijd ruis. Stemmen als Martin Stoker of Boet Schouwink klinken zo omdat er een puist geluid uit komt, die klinken zelfs nog goed als je ze met een memorecordertjes opneemt.
Leave a comment: