Hoe maakt men een bureau ?
Collapse
X
-
oeeeeeeeee, whehe en dan dacht ik dat mijn bureau een zooitje was...
Frank, of the drive in show: The Xtreme Xperience.....Derbi Gpr Project aan de gang -
Valt toch wel mee <img src=icon_smile_approve.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>, tja is altijd vanne...ik met erbij zijn..ff snel alles aan de kant schuiven, en de volgende laag zooi erop, tja af en toe weer opruimencitaat:
oeeeeeeeee, whehe en dan dacht ik dat mijn bureau een zooitje was...
Maar ik heb Denon (en hoe)Maar ik heb Denon (en hoe)Comment
-
valt mee, alles goed stapelen, maar schudde doet het zeker wel, ik kijk trouwens ook altijd voortaan omhoog als het aan het knallen is...heb namelijk wel eens gehad dat er een statief (k&N speakerstatief,,geen alu, maar die met die opschroefvoet) wel eens bijna op mijn kop gehad, en een par56 helemaal op mijn kop. <img src=icon_smile_angry.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_dead.gif border=0 align=middle>citaat:
trilt het hele zaakie der niet vanaf als je muziek aan het luisteren bent ?
-----------------------------
Hohoho... wat kan ik hier neerzetten?
Maar ik heb Denon (en hoe)Maar ik heb Denon (en hoe)Comment
-
Is weer eens wat anders... een baskastje onder je bureau in plaats van een ladenkastje. Tja, logisch dat je die troep dan nergens kwijt kunt. Heb je in ieder geval wel geluid.
Waarom vroeg opstaan, als je ook laat naar bed kunt gaan?Waarom vroeg opstaan, als je ook laat naar bed kunt gaan?Comment
-
Ach ik heb dan niet zo mooi subje onder mijn bureau,, maar kwa rotzooi kan niemand mij overtreffen <img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>:
klikkerdeklik
Comment
-
Jullie zijn zeker vrijgezel,... wat een schijthokken zeg! Ehmmm Q-Bone,... da's toch geen buro meer?? Da's een plank met zooi!
Groeten,
Jeroen
<-= Site is geupdate -=>Zie profiel voor wetenswaardigheden en contactinfoComment
-
Frank, of the drive in show: The Xtreme Xperience.....Derbi Gpr Project aan de gangComment





Comment