Nieuwe Geluidset van Ties

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Music Power
    • Apr 2001
    • 382

    Nieuwe Geluidset van Ties

    Hier wat foto's van de geluidset van Ties:















    Greetz...Frank
    Greetz...Frank
  • DJ Productions
    • Jul 2001
    • 150

    #2
    Wat is het precies?

    gegroet!
    gegroet! :)

    Comment

    • EP Woody
      • May 2001
      • 795

      #3
      De sub is een ESW1018 van RCF, alleen dan met een Beyma Speaker

      Verder weet ik niet precies wat het is.

      Ziet er wel gaaf uit.


      Greetz Erwin. (Yepz that's my name)

      Comment

      • Remco vd Werff
        • Apr 2001
        • 753

        #4
        Hoi Ties,

        Ik had de "kale" kasten al gezien, maar je hebt het nu fraai afgewerkt!!

        Ga je nog speakerschuim plaatsen of was dat niet de bedoeling? En het enige wat ik niet helemaal begrijp is waarom die top zo groot (hoog) is. Kwam dit voor het resultaat voor je geluid beter uit, of vond je die kasten er anders maar klein uitzien in vergelijking met de subs?

        Maar het ziet er erg netjes uit.

        Groeten, Remco
        Groeten, Remco

        Comment

        • Music Power
          • Apr 2001
          • 382

          #5
          hallo,
          frank bedankt voor het posten van de foto's en zal hier even wat meer info over de set geven :
          alle gebruikte speakers zijn van beyma, in de basskast zit een 18-g400 van beyma een 18" speaker van 400 watt met een rendement van 101db/1watt/1m deze speaker ligt in een rcf esw-1018 kast van ik heb simpel weg voor deze speaker gekozen omdat dat het gunstigste was qua budget kon deze voor een leuke prijs krijgen en was qua vermogen ookk genoeg voor mij,ook hjad ik me top kasten toen al af en daar zat ook beyma in dus ook dat maakte het iets makkelijker (alles beyma ook wel mooi he ) , het is een bassreflex kast.

          In de top kasten zitten speakers van de sm serie van beyma ik ben zelf zeer tevreden over de speakers uit de sm range ookal bekend als de budget range ik heb gekozen voor de sm-112 een 12" speaker van 250 watt en een hoorn/driver combinatie de sm-1020 een 1" driver de coss over freguentie tussen deze twee speakers ligt op 2000 hertz en ik gebruik ook een beyma filter ik dacht 8db per octaaf.

          De set die word actief aan gestuurd door op het moment een recht toe recht aan master blaster cross-over waarvan de cross op zo'n 100 hertz ligt. qua amp's gebruik ik een bose 1800 series 3 ook op de foto te zien met een vermogen van 450 watt per kanaal op 4 ohm en twee mosfet 500 amp's die per stuk gebrugd achter een sub staan en die 900 watt per stuk leveren op 8 ohm .

          dit is een amp die is ontwikkeld en gebouwd is ibj een verhuur bedrijf hier in apeldoorn, er zijn er niet veel die ze gebruiken volgens mij, maar ik ben er zeer tevreden over. natuurlijk moeten alle amp's en randapperatuur allemaal netjes in flightcases komen dit zal ook zo snel mogelijk gebeuren ik ga op de pa markt op zoek.

          ja er gaat nog speaker schuim voor komen heb het al liggen en die top's zijn zo groot kwam mooi uit en hoefde geen paaltjes te gebruiken zijn al lekker op hoogte en zijn nog aardig fullrange te gebruiken omdat de bass in die aardig grote kasten nog flink is bassreflex


          nou kom maar op.... met het commentaar adviesen en tips !!!

          Ties kan zelf niet reageren door een beveiligingsfout op zijn comp dus zijn reacties zullen voornamelijk via mij lopen en dus ook niet zo veel zijn.

          Greetz...Frank
          Greetz...Frank

          Comment

          • FiëstaLj
            • Oct 2000
            • 2068

            #6
            Is dat een bose 1800 ?

            en zo ja bevalt ie ?

            Maar wij hebben LEM, bezoek de site
            Hockeysletten JA! BrEeZaHs NEE!

            Comment

            • FiëstaLj
              • Oct 2000
              • 2068

              #7
              Shit ben je me net voor....

              maar bevalt ie ? want ik kan er 1 voor niks krijgen

              Maar wij hebben LEM, bezoek de site
              Hockeysletten JA! BrEeZaHs NEE!

              Comment

              • Remco vd Werff
                • Apr 2001
                • 753

                #8
                Ik zou toch wel je toppen nog hoger zetten, dmv paaltjes. Hoorn zit nu op zo'n 1,4 meter schat ik. Is nog laag.

                En dat schuim maakt het toch wel helemaal af, dus dat is mooi dat je dat al hebt.

                Verders vind ik het een mooi ogende set. Amps inderdaad snel in een case en touren maar....

                ps Fiesta, ik zou die amp aannemen hoor, hij is zeker meer waard dan niks<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

                Groeten, Remco
                Groeten, Remco

                Comment

                • Niek...
                  • Nov 2001
                  • 1094

                  #9
                  Dat de toppen hoger moeten ben ik zeker met je eens maar of die paaltjes nou zo'n goed idee is...De toppen zijn nogal aan de grote kant en ik ben er dan ook bang voor dat ze niet erg stabiel zullen staan op 2 paaltjes van 75 cm ofzo. En stel je eens voor dat er iemand tegenaan loopt, <img src=icon_smile_shock.gif border=0 align=middle> dat gaat niet goed.
                  Je hebt alleen zo weinig opties....misschien is het mogelijk om er een kistje onder te zetten (netjes afgewerkt natuurlijk!) <img src=icon_smile_question.gif border=0 align=middle>

                  Teken het X-treme Gastenboek!
                  <b><font color=\"orange\">Greetz Niek</b></font id=\"orange\">

                  Comment

                  • Contour
                    • Feb 2001
                    • 1018

                    #10
                    Hallo Niek/Frank,

                    Set ziet er inderdaad goed uit. Die baskasten zijn wel een mooi formaat vind ik. Misschien dat je later een 2e baskast per kant erbij kan zetten, dan staat je top wel op de goede hoogte. Je vroeg nog om tips commentaar etc. ik zou in de toekomst dus als alles in cases zit je XLR verbindingskabels exact op de goede lengte maken, dus zo kort mogelijk. Tevens zou ik gewoon standaard Neutrik nemen ik zie dat je nu nog andere merk XLR gebruikt. Ikzelf heb laatst mijn kabels ook ingekort en er is daadwerkelijk verschil hoorbaar. Stemmen worden bij nu verstaanbaarder er is iet smeer detail hoorbaar.

                    Nog een vraagje. Wat is ongeveer de maximale slag die de 18" Beyma maakt als je er de volle 900W opzet? Zit er een lowcut op die crossover?

                    MVG Contour

                    Comment

                    • Stijn Vanstiphout
                      • Oct 2000
                      • 1160

                      #11
                      Waarom zou hij neutrik moeten nemen voor IN de flightcase ? daar komt toch niemand aan...
                      In mijn amprack e.d. zijn alle xlr's van DAP, en geef me één goede reden waarom ik die daarvoor niet zou gebruiken...
                      Bij losse kabels zie je trouwens enkel Neutrik hier <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

                      mvg,


                      Stijn Vanstiphout,
                      SVD, Klank & Licht & LVL Audio-Visueel
                      België

                      Stijn.Vanstiphout@pandora.be ook op MSN

                      Stijn Vanstiphout,
                      LVL Multimedia
                      België

                      Multi camera productions | Large screen systems | Video walls | Plasma displays

                      Comment

                      • Contour
                        • Feb 2001
                        • 1018

                        #12
                        Hallo Stijntje,

                        Het is inderdaad je eigen keuze. Qua elektrische werking zal de DAP vast niet onder doen voor de Neutrik.

                        Echter is vind het een beetje goedkoop overkomen om bij een rackje waar voor duizenden euros aan amps in zet van die goedkope connectortjes te nemen. Zo duur is Neutrik nu ook weer niet.

                        Bovendien zijn die Neutrik heel eenvoudig te monteren met een goede trekontlasting voor de kabel.

                        MVG Contour

                        Comment

                        • Remco vd Werff
                          • Apr 2001
                          • 753

                          #13
                          citaat:
                          Dat de toppen hoger moeten ben ik zeker met je eens maar of die paaltjes nou zo'n goed idee is...De toppen zijn nogal aan de grote kant en ik ben er dan ook bang voor dat ze niet erg stabiel zullen staan op 2 paaltjes van 75 cm ofzo. En stel je eens voor dat er iemand tegenaan loopt, <img src=icon_smile_shock.gif border=0 align=middle> dat gaat niet goed.
                          Je hebt alleen zo weinig opties....misschien is het mogelijk om er een kistje onder te zetten (netjes afgewerkt natuurlijk!) <img src=icon_smile_question.gif border=0 align=middle>

                          Teken het X-treme Gastenboek!
                          Klopt, die topjes zijn daar misschien wel wat aan de grote kant voor, maar het is net wat jij zegt, wat dan?

                          2 subs per kant zou natuurlijk perfect zijn (al weet ik niet of de toppen dat bijhouden), maar dat is nu denk ik nog even niet aan de orde.

                          Kist kan inderdaad, al moet een goed statief het ook wel aankunnen, dus stevige bussen en mooi statief. Toppen zijn natuurlijk niet echt zwaar neem ik aan, alleen wat hoog (vertel de afmetingen van de kasten eens).

                          De tip die dus al verschillende keren voorbij is gekomen: zoek nog even een goede/VEILIGE oplossing om de topjes wat hoger te kunnen krijgen.

                          Groeten, Remco
                          Groeten, Remco

                          Comment

                          • FiëstaLj
                            • Oct 2000
                            • 2068

                            #14
                            Ja de aansluitingen achterop die amp die ik kan krijgen zijn kapot... maar das natuurlijk ff makkelijk te repareren... <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

                            Dan op de pa markt maar eens opzoek naar speakers om eraan te hangen



                            Maar wij hebben LEM, bezoek de site
                            Hockeysletten JA! BrEeZaHs NEE!

                            Comment

                            • Stijn Vanstiphout
                              • Oct 2000
                              • 1160

                              #15
                              citaat:Bovendien zijn die Neutrik heel eenvoudig te monteren met een goede trekontlasting voor de kabel.
                              Die DAP-xlr's zitten volgens hetzelfde principe als de neutrikken in elkaar, behalve de trekonlasting is zéér slecht. Maar dat maakt niks, maar dan ook niks uit in een flightcase.

                              Maarja, verder geen discussie hierover aub.

                              mvg,




                              Stijn Vanstiphout,
                              SVD, Klank & Licht & LVL Audio-Visueel
                              België

                              Stijn.Vanstiphout@pandora.be ook op MSN

                              Stijn Vanstiphout,
                              LVL Multimedia
                              België

                              Multi camera productions | Large screen systems | Video walls | Plasma displays

                              Comment

                              Working...