Brugklas spektakel I

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • LJ Max
    • Jul 2002
    • 549

    #31
    citaat: Heej

    Om voor deze vraag een nieuw topic te openen vond ik onzin dus:
    Wat zijn leuke kleurtjes voor 4 par's .
    Ik draai meestal disco feestjes
    Ps ik heb de par's nog niet maar kzit nu een tijdje op het forum en heb gezien dat par's nodig zijn.
    Dus wat zijn mooie en leuk kleurtje's voor mij

    greets wesley
    Als je 'maar' 4 parren hebt , zou ik voor de Basis kleuren gaan , Maar als je nou méér parren hebt , dan zou je andere kleuren kunnen nemen ... (zo denk ik erover ..)



    [ lightshock drive-in show ]

    Comment

    • bob
      • Jun 2002
      • 333

      #32
      Gewoon idd. rood, groen, geel, blauw =standaard dus, en als je 8 parren hebt doe je er van alle kleuren gewoon 2.

      Groeten Bob

      Comment

      • beyma
        • Oct 2002
        • 1614

        #33
        Ziet er prima uit! alleen zooooo jammer dat je filmt met tijd onder in beeld, nu kan je eigenlijk die beelden niet meer monteren tot een mooi presentatie filmpje!Videofilmen en bewerken is een nog grotere hobby van me... vandaar.

        martijn

        Een feest is pas een feest als de politie is geweest.....

        Comment

        • Iko
          • Feb 2002
          • 766

          #34
          hmz ja idd maar dat moet je wel ergens uit kunne zette denk ik... zal ik volgende keer wel doen.. dan wil ik ook wel iets met een filmpje maken doen.. ervaring met final cut pro 3? dat lijkt me het beste programma daar voor..

          greetzz Iko

          Comment

          Working...