pioneer djm 600 uit duitsland

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • janvanniekerk
    • Jan 2003
    • 1

    #1

    pioneer djm 600 uit duitsland

    mensen ik heb een vraagje aan jullie,

    ik zit er over te denken om een pioneer djm 600 te kopen (mengpaneel dus) in nederland kosten deze dingen voor zover ik weet ongeveer 1100 á 1200 euro (wie weet goedkopere plaatsen voor dat ding) maar nu was ik laatst in een platenzaak om te vragen of zij ervaring hadden met dat ding die mensen zeiden tegen mij dat ik dat ding niet in nederland moet kopen maar in duitsland, omdat ze daar vele malen goedkoper zouden zijn. ik dus op internet gekeken en daar zijn ze inderdaad maar 900 euro. nu wil ik aan jullie vragen of jullie ervaring met deze zaken uit duitsland hebben en hoe het eigenlijk kan dat ze daar zoveel goedkoper zijn?? en is het verstandig om zo'n ding te bestellen daar in duitsland (doen ze dat eigenlijk wel en zo ja is het dan niet zo duur dat ik beter toch zo'n ding in nederland kan kopen?)

    veel vragen dus waar ik graag een antwoord op wil hebben want 900 euro is voor een arme scholier een flinke smak geld

    bij voorbaat dank,
    jan van niekerk

  • ronaldbu
    • Dec 2002
    • 23

    #2
    nouja ik koop wel vaker wat in duitsland en dit doe ik dan meestal bij muziek productief (kweet nie of het helemaal goed schrijf) maar goed deze zaak zit niet zo ver in nederland het is vanaf deventer ongeveer een uur en een kwartier rijden het een grote zaak met een nog grotere gids (alles wat er in staat hebben ze) en je kunt daar alles testen. dus ik zou je deze zaak aan raden

    als je het adres wil hebben mail me dan

    ronaldbu@wanadoo.nl

    Met vriendelijke Groet

    Ronald Budel

    p.s. van prijzen heb ik niet zo veel verstand
    Six Flags !!!!!!!!!!

    Comment

    • bBINK
      • Aug 2002
      • 87

      #3
      Music Store A. Sauer GmbH

      Große Budengasse 9-17
      50667 Köln
      Deutschland
      http://www.musicstorekoeln.de

      Hele grote zaak met zeer uitgebreid assortiment !

      Ben er zelf een paar maanden terug geweest en het beviel goed <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
      Vanuit hier zo'n uur rijden ongeveer.

      __________________________________________________ Afknippen langs deze lijn
      __________________________________________________ Afknippen langs deze lijn

      Comment

      • Destiny
        • Jul 2001
        • 899

        #4
        Heb er zelf geen ervaring mee, maar heb meedere mensen gesproken die wel in Duitsland kopen/hebben gekocht. Het is goedkoper (soms VEEL goedkoper). Enige nadeel eraan is als er iets aan scheelt dat je ver weg moet om ermee terug te gaan...

        _________________________________
        Sander (DJ Jip)
        MSN: destinygemert@hotmail.com

        Zoek en gij zult vinden... vind gij niet dan is het zoek!

        Comment

        • handige harry
          • Sep 2002
          • 97

          #5
          Tsja en waar kies je dan voor. Musik-produktiv of toch liever de lokale man?

          Comment

          • gohan
            • Nov 2002
            • 30

            #6
            Ik heb ook al mijn spul uit duitsland laten opsturen.2 maal 1200 en eenmaal djm-600.Deed dit via www.musik-service.de
            Deed mijn bestelling met credit cart en binnen een week werden de spullen thuis afgeleverd.Bij niet thuis zijn,is het af te halen bij het postkantoor.Verzendkosten maar 12 euro.Was zeer te spreken over deze service. Check it out.De djm-600 kost daar 899 euro

            Comment

            • WJ
              • Mar 2001
              • 182

              #7
              Inderdaad lekker goedkoop, 500 kost daar 748. Zit ik over te denken! Scheelt 100 euro met de goedkoopste Nederlandse prijs die ik kon vinden.

              <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> -&gt; -&gt; <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile_clown.gif border=0 align=middle>
              <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle> -&gt; <img src=icon_smile_clown.gif border=0 align=middle>

              Comment

              • Mr Dj
                • Jan 2002
                • 836

                #8
                hey gohan, die link is volgens mij niet goed, want bij mij werkt hij niet. Maar toch zou ik die site graag zien, lijkt me wel intressant

                Maar ik heb Denon (en hoe)
                Maar ik heb Denon (en hoe)

                Comment

                • speakerfreak
                  • May 2002
                  • 1446

                  #9
                  link doet het gewoon hoor

                  Frank, van drive in show: The Xtreme Xperience.....
                  Derbi Gpr Project aan de gang

                  Comment

                  • rinus bakker
                    • Mar 2002
                    • 5429

                    #10
                    Ik wordt er een beetje moe van...
                    Gaan we dan niet zitten te mieren over een uur rijden (=ook weer een uur terug!?) Dus dan hebben we het over 200km minimaal..
                    Wat kost een autokilometer over die afstand nou helemaal he...
                    Dat ga je toch ook niet aan een klant berekenen?
                    Eén keertje voor service/reparatie opsturen (en tenminste een weekeind -of twee showtjes of meer- een vervangend apparaat moeten inhuren) en wat is dan het prijsvergelijk nog?
                    1) Eerst alles (!!) afwegen en
                    2) dan vergelijken en
                    3) dan praten is misschien beter en zinvoller dan elke keer weer zo maar wat beginnen te blaten over goedkoop-goedkoper-goedkoopst-allergoedkoopst! Het is bijna de Aldi-AH-Konmar-C1000-DirkvdBroek hier.
                    Weten jullie dat de bananen in Nicaragua maar 14 cent per kilo zijn, en dat
                    in Amerika álles veel goedkoper is,
                    en camera's in Japan bijna niks kosten en in China daarvan nog eens de helft af kan en
                    steenkool in de Oekraine bijna voor nop uit de grond komt,
                    maar waarom gaat het dan nooit over dat
                    de discotheken in Portugal of Griekenland voor ongeveer 1/3 tot de 1/2 van de prijs draaien als wat in Nederland gevangen wordt. Oh ja shit dat is waar ook!
                    Kortom koop alles in in China, en ga dan draaien in Scandinavie!
                    Waar zijn we ook weer in deze discussie als we het hebben over:
                    "stelletje marktverziekers!" Over welke markt gaat het dan eigenlijk?

                    ^Dan maar de lucht in^
                    een verdubbelde gebruikscoefficient is echt geen luxe

                    Comment

                    • moderator
                      Moderator
                      • Apr 2001
                      • 5946

                      #11
                      mooie reactie om dit "prijs je rijk met een koopje" onderwerp mee af te sluiten en om aan te geven dat in het vervolg "waar kan ik "xxxx"het goedkoost krijgen onderwerpen niet zullen worden gehandhaafd!

                      Moderator J&H Licht en Geluid Forums
                      Moderator J&H Licht en Geluid Forums

                      Comment

                      Working...