Pinout headset Kenwood 3301

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • w00Dy
    • May 2006
    • 257

    Pinout headset Kenwood 3301

    Ik weet dat er headsetjes bestaan voor deze portofoons en dat is het probleem juist: in volle publiek of op een rumoerig podium hoor je niks. Ik wil geen doppen die ik in mijn oor moet proppen, gewoon een af en op je kop hoofdtelefoon met een mic eraan.

    Dus ben ik op zoek naar de pinout zodat ik bijvoorbeeld een HMD 280 of een ASL INTERCOM HS2/D erop kan bouwen. Ik ben er me van bewust dat ik eveneens een hoofdtelefoonversterker in zakformaat zal moeten bouwen wil ik een HD 280 aansturen.
    Alles begint bij Neutrik

    Gitaren verdienen beter dan een SM 57
  • SjoerdOptLand
    • Jul 2003
    • 261

    #2
    De pinout heb ik niet voor je, maar als ik de handleiding zo zie (http://www.fieldconnect.nl/Download....gitalGoodId=64), dan zie ik een 3,5mm stereojack voor de microfoon + PTT en een 2,5mm monojack om te luisteren (als ik me niet vergis).

    Goedkoop alternatief is een 'gewoon' oortje (even 2,5mm monojack aansolderen) met daarover een bij-de-Praxis-te-verkrijgen gehoorbeschermer (EUR 30). Afhankelijk van je budget.

    Succes,
    Sjoerd

    Comment

    Working...